اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل (Google Ads )

فهرست مطالب

تبلیغات در گوگل (Google Ads )چگونه است؟

علاوه بر اینکه انجام خدمات سئو یا سئو سایت باعث بهبود رتبه و فروش می شود تبلیغات در گوگل نیز یک راه افزایش میزان فروش در و حضور در رتبه 1 گوگل میباشد.از طریق تبلیغات در گوگل میتوانید مشخص کنید که کاربران شما در چه زمانی و از طریق چه کلماتی وارد صفحات شما شوند و حتی چه محصولی را ببیند.برای مثال اگر شما یک فروشگاه آنلاین کفش داشته باشید با تبلیغات بهینه در گوگل میتوانید مشخص کنید که کاربران با جست وجوی کلمه خرید کفش در رتبه1 شمارا ببینند و رتبه 1 در گوگل شما باشید.

چرا امکان تبلیغات مستقیم در گوگل وجود ندارد؟

متاسفانه به علت تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران تبلیغات مستقیم در گوگل امکان پذیر نمیباشد به همین علت از طریق شرکت های واسط این تبلیغات انجام میشود میلان استودیو یکی از شرکت هایی میباشد که تبلیغات در گوگل را انجام میدهد.

تبلیغات گوگل را چگونه باید انجام دهم؟

شما با انتخاب یکی از پکیج های تبلیغات در گوگل و ارائه یک فایل ورد میتوانید تبلیغات گوگل خود را آغاز کنید.راهنمایی های لازمه از طریق تیکت در حساب کاربری از بخش تبلیغات در گوگل و یا تماس با میلان استودیو در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چگونه کمپین مناسب گوگل ادورز را باید انتخاب کنم؟

تبلیغات در گوگل یک تبلیغ ارزان میباشد در واقع این نوع تبلیغات ودیده شدن بسیار به صرفه تر از سایر تبلیغات میباشد اماساخت یک کمپین تبلیغاتی مناسب تخصص میلان استودیو میباشد فقط کافیست کلمات خود را ارائه دهید تا بهترین کمپین تبلیغاتی برای شما تهیه شود که بیشترین بازده را داشته باشید.

تبلیغات در صفحه گوگل چگونه است؟

انجام تبلیغات گوگل و نمایش لینک شما در جایگاه های مختلفی نمایش داده خواهد شد.یکی از جایگاه های نمایشی , لینک اول میباشد ودر صفحه اول که شما بابت نمایش و کلیک هزینه پرداخت خواهید کرد.

چگونه میلان استودیو پکیج تبلیغات در گوگل را بهینه سازی میکند؟

با ارائه کلمات دقیق و بررسی داده های آماری میلان استودیو تلاش میکند کمپین بهینه تبلیغات کلیکی گوگل را برای شما تهیه کند.

آمار لحظه ای تبلیغات گوگل را چگونه میتوانم ببینم؟

در هرلحظه میتوانید با درخواست تیکت به بخش تبلیغات در گوگل آمار لحظه ای کمپین خود را داشته باشید.

چگونه فروشم با تبلیغات گوگل ادز بیشتر میشه؟

شما با خدمات تبلیغ در گوگل همواره میتونید فروش بالایی داشته باشید بدین صورت که با ساخت پکیج مناسب تبلیغات در گوگل وانتخاب کلمات کلیدی مناسب جهت نمایش همواره فروش بالایی در اون محصولات و خدمات خواهید داشت.در صفحه مشاوره دیجیتال مارکتینگ راه کار هایی حرفه ای را برای افزایش فروش گفته ایم.

Google adwords چقدر ماندگاری برای کسب و کار من خواهد داشت؟

تبلیغات در گوگل و یا google adwords بازده بالایی برای فروش شما خواهد داشت اما در زمینه ماندگاری و نمایش تا جایی خواهد بود که شما شارژ پنل کاربری داشته باشید و بتوانید از شارژ حساب کاربری خود استفاده کنید.

کلیه خدمات پشتیبانی سایت خود را به ما بسپارید

ثبت ديدگاه

14 − 8 =

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ