خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو سایت یکی از نخصصی ترین خدمات در زمینه دیجیتال مارکتینگ میباشد در واقع شما ابتدا به عنوان کارفرما باید بدانید خدمات سئو چیست؟ و از اینجا آغاز راه پرپیچ و خم دیجیتال مارکتینگ رقابتی میباشد درواقع با  استفاده از خدمات سئو  حرفه ای میتوانید به ازای کلماتی که مناسب کسب و کار شماست در موتور های جست و جو در جایگاه بهتری قرار بگیرید و فروش بیشتری داشته باشید.

خدمات سئو حرفه ای سایت نیازمند تجربه و سابقه کاری مرتبط میباشد که تیم میلان استودیو همه این ابزار ها را جهت انجام خدمات حرفه ای سئو دارد.

توصیه میکنیم اگر پشتیبان سایت ندارید خدمات پشتیبانی سایت میلان استودیو را ببینید

خدمات سئو-میلان استودیو

خدمات سئو برای کسب و کار شما الزامی است

هرگونه تبلیغات برای کسب وکار شما عموما ناپایدار خواهد بود برای مثال تبلیغات رادیویی و یا تلویزونی مدت زمان کوتاهی برای شما ماندگای خواهد داشت و مجددا برای دیده شدن باید هزینه ی گزافی کنید اما در مقابل با خدمات سئو و بهینه سازی سایت با یک بار هزینه همیشه در معرض دید مخاطب خواهید بود و هزینه های سئو به مراتب کمتر از تبلیغات تلویزونی و رادیویی خواهد بود.

تضمین خدمات سئو ارزان در میلان استودیو

ما در میلان استودیو تلاش کردیم پکیج های مناسب با شرایط اقصتادی را ویژه کسب و کارها تدوین کنیم و هزینه سئو سایت در میلان استودیو طبق تحقیقات یکساله تیم میلان استودیو میباشد و میتوان تضمین کرد که این پکیج ها تضمین خدمات سئو ارزان میباشد درواقع با مشاهده نمونه کارهای سئو میلان استودیو مشاهده خواهید کرد که ما به هیچ عنوان کیفیت را فدای کیمیت نکرده ایم و نخواهیم کرد.

خدمات سئو چگونه به برند سازی من کمک میکند؟

کمتر از 5% مشتریانی که از سایتی برای اولین بار دیدن میکنند , فرایند خرید را تا انتها پیگیری میکنند درواقع محتوای شما باید آنقدر جذاب باشد که مخاطب شوق حضور در سایت شما را داشته باشد بدین معنی که با مشاهده ی پیوسته ی سایت شما در نتایج گوگل به ازای جست و جوی کلمات مختلف اعتماد درمخاطب ایجاد خواهد شد و نام شما در ذهن مخاطب نقش خواهد بست و ترجیحا جهت خرید شما را انتخاب خواهد کرد

برای مشاوره سئو و بهینه سازی سایتتون با ما درتماس باشید

30 دقیقه مشاوره رایگان سئو (همین حالا)

خدمات سئو حرفه ای

تضمین صفحه یک تخصص ماست.

بازاریابی محتوا

تولید محتوای ارزشمند با توجه به کسب و کار شما کمک شایانی به بهبود رتبه شما در موتور جست و جو خواهد کرد ، اما عموما صاحبان کسب و کارها با تولید محتوا آشنا نیستند.آموزش تولید محتوای حرفه ای را توسط تیم میلان استودیو تجربه خواهید کرد.

لینک سازی

لینک سازی با برنامه دقیق به منظور افزایش ورودی صفحات با اولویت بالا با توجه به الگوریتم های گوگل و جلوگیری از اسپم شدن توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد. پس با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید.

سئو تکنیکال

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو در زمینه ی سئوی داخلی ، سئوی تکنیکال می باشد ؛ بهینه سازی کد های سایت ، افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی تصاویر و کش اختصاصی از موارد مربوط به سئوی تکنیکال می باشد که توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد.

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا یکی دیگر از خدمات سئو ارائه شده در مسیر سئو میباشد با تحلیل رقبا میتوان یافت که رفتار آن ها در کلمات مختلف چگونه است و با تحلیل رفتار آن ها میتوان از کلمات مربوطه پیشی گرفت.

نمونه انجام خدمات سئو

گالری انزو

سایت گالری انزو از وارد کننده ها و فروش ساعت مچی های کپی در ایران می باشند که از مهر ماه سال 99 سئو سایت خود را به تیم میلان استودیو سپرده اند .

کلمات کلیدی :

ارائه خدمات سئو سایت حرفه ای

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا یکی دیگر از خدمات سئو ارائه شده در مسیر سئو میباشد با تحلیل رقبا میتوان یافت که رفتار آن ها در کلمات مختلف چگونه است و با تحلیل رفتار آن ها میتوان از کلمات مربوطه پیشی گرفت.

لینک سازی

لینک سازی با برنامه دقیق به منظور افزایش ورودی صفحات با توجه به الگوریتم های گوگل و جلوگیری از اسپم شدن توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد. پس با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید.

بازاریابی محتوا

تولید محتوای ارزشمند شما کمک شایانی به بهبود رتبه شما خواهد کرد ، اما عموما صاحبان کسب و کارها با تولید محتوا آشنا نیستند.آموزش تولید محتوای حرفه ای را توسط تیم میلان استودیو تجربه خواهید کرد.

مشاوره سئو

یکی از مهم ترین اقدامات سئو تکنیکال بهینه سازی کد های سایت ، افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی تصاویر و کش اختصاصی از موارد مربوط به سئوی تکنیکال می باشد که توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد.

سوالات متداول خدمات سئو

پروژه های موفق ما تضمین موفقیت شماست با افتخار میتوانیم بیان کنیم که کسب و کار هایی که خدمات سئو را انتخاب کرده اند هم اکنون جزو موفق ها هستند

با انتخاب خدمات حرفه ای سئو میلان استودیو میتوانید یکی از برترین ها و فروش خود را افزایش دهید بدین صورت که براساس جایگاه شما وشرابط فعلی کسب و کار شما تخمین میزان بازدهی از حدود 3 ماه تا 6 ماه میباشد.

در اولین جلسه ی حضور در مجموعه ی میلان استودیو مدیر واحد سئو شما را درباره ی انتخاب کلمات کلیدی مناسب راهنمایی میکند و پس از بحث و گفت و گو در مورد کلمات مناسب سئوی سایت شما با همکاری با تیم سئوی میلان استودیو تحقیق کلمات کلیدی آغاز میشود.

شما در مرحله اول از خدمات تضمینی سئو باید در جلسات مشاوره وانتخاب کلمات کلیدی شرکت کنید و باجلسات مختلف به نتیجه ی واحد در سئو سایت خواهیم رسید

مجموعه اقدامات خدمات سئو میلان استودیو

تحقیق کلمه کلیدی

تدوین استراتژی سئو

لینک سازی خارجی

ارائه برنامه اختصاصی صفحات ورود

ارائه برنامه اختصاصی صفحات ورود

حذف لینک های منفی

ایجاد وبلاگ

بررسی کشی سایت

تحلیل رقبا

رپورتاژ آگهی

بررسی سایت مپ

بهینه سازی طبق الگوریتم گوگل

گزارش وضعیت بک لینک

بررسی نسخه موبایل

بررسی کلمات کلیدی رقبا

تنظیم متا تگ ها

تدوین کمپین تولید محتوا

بررسی سایت مپ

لینک سازی داخلی

کاهش حجم تصاویر

ارائه گزارش ماهیانه

فشرده سازی css و java

بهینه سازی قالب

بهینه سازی تگ های h

تحلیل سئوی داخلی و خارجی

بررسی وضعیت هاست و دامنه

کاهش حجم تصاویر

بررسی ssl دامنه

اتصال به سرچ کنسول

بررسی عنوان صغحات

بررسی مشکلات قالب

مانیتورینگ سئوی منفی و دفع آن

آکادمی میلان استودیو
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ