حذف نوشته از روی عکس

فهرست مطالب

 

حذف نوشته از روی عکس

 

حرف نوشته از روی عکس برخلاف تصور برخی کار آسانی است که با کامپیوتر و یا مبایل می‌توانید این کار را انجام دهید و حتی ربات هایی وجود دارد که با دادن عکس مورد نظر به آنها نوشته را برای شما به آسانی حذف می‌کنند و همینطور نرم افزار هایی وجود دارد که با نصب آنها روی مبایل یا pc  می‌توانید به آسانی این کار را انجام دهید ‌.

 

در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم و آموزش های لازم را برای شما عزیزان می‌گوییم.

 

 

حذف نوشته از روی عکس آنلاین

 

برای حذف نوشته از روی عکس سایت هایی وجود دارد که به صورت رایگان این کار را برای شما می‌کنند. برای پیدا کردن این این سایت ها کافی است در گوگل جستجو کنید اما ما در این مقاله برخی از آنها را برای راحتی کار شما عزیزان معرفی می‌کنیم .

  • ۱. سایت Wondershare.

 

  • ۲. سایت Inpaint.

 

  • ۳. سایت Aiseesoft Free Watermark Remover Online.

 

  • ۴. سایت Apowersoft Online Watermark Remover.

 

  • ۵. سایت Cutout.Pro.

 

 

 

 

ربات حذف متن از روی عکس

 

برای حذف نوشته از روی عکس حتی ربات هایی وجود دارد که می‌توانید با وارد کردن عکس مورد نظر نوشته روی آن را به راحتی حذف کنید .

فارس بات یکی از این ربات ها است که این کار را برای شما انجام می‌دهد. البته باید گفت که ربات های تلگرام هم مخصوص این عمل وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به ربات OCR اشاره کرد .

 

 

 

 

حذف نوشته از روی عکس در کامپیوتر

 

حذف نوشته از روی عکس با استفاده از نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا است که یکی از آسان ترین روش هاست که در این مقاله به صورت کامل به شما آموزش می‌دهیم.

برای این عمل درابتدا وارد نرم افزار  فتوشاپ شده و  عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس ابزار Clone Stamp را در قسمت tool box انتخاب کنید. با نگه داشتن دکمه‌ی Alt و حرکت ماوس روی نوشته می‌توانید به راحتی متن آن را پاک کنید.

 

 

 

پاك كردن نوشته از روي عکس برای اندروید

 

برای پاک کردن نوشته با گوشی اندروید برنامه های متعددی وجود دارد که می‌توانید آنها را از گوگل پلی یا بازار دانلود کنید که بهترین آنها نرم افزار اینشات است که کار با آن بسیار آسان است و ویدئو های آموزشی زیادی در انترنت وجود دارد که با دیدن آنها به راحتی میتوانید نوشته را از روی عکس حرف کنید .

ارسال یک دیدگاه

هشت − 2 =

کمک نیاز دارید?