تعرفه سایت پزشکی

تعرفه سایت پزشکی با توجه به امکاناتی که نیاز دارد متفاوت میباشد ، یکسری از امکانات شامل موارد زیر میباشد .

پروفایل پزشکان ، نوبت دهی اینترنتی ، اطلاع رسانی از طریق پیامک ، ثبت شماره همراه بیماران ، ثبت نظر سنجی برای پزشکان کلینیک ، چت آنلاین  و دیگر …

در مجموع طراحی سایت پزشکی در مجموعه میلان استودیو با وردپرس میباشد و البته صفر تا صد صفحات بصورت اختصاصی طراحی می شوند . قیمت سایت پزشکی با وردپرس از 7.500.000 شروع می شود .

طراحی سایت پزشکی

امروزه با گسترش دنیای الکترونیک همه افراد سعی می‌‌کنند که پاسخ سوالاتشان را از طریق اینترنت پیدا کنند. علاوه بر این اکثر افراد به دنبال راهی راحت‌‌تر برای انجام کارهای روزمره خود هستند. افرادی که قصد مراجعه به پزشک را دارند هم ترجیح می‌‌دهند با مراجعه به سایت پزشک مورد نظرشان در رابطه با او اطلاعات کسب کنند و حتی نوبت خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند. پزشکان باید برای خدمت رسانی بهتر به بیماران برای طراحی سایت پزشکی اقدام کنند.

از طریق وب سایت می‌‌توانند رزومه کاری خود را در اختیار دیگران قرار دهند و اعتماد آن‌ها را جلب کنند. علاوه بر این دریافت نوبت بدون حضور فیزیکی باعث می‌شود که بیماران، پزشکان دارای سایت را به سایرین ترجیح دهند. نکته دیگری که در رابطه با طراحی سایت پزشکی وجود دارد این است که پزشکان می‌توانند تجربیات خود و مقالات علمی را در وب سایت قرار دهند.

این موضوع برای پزشکانی که کار خود را به تازگی آغاز کرده‌اند، حائز اهمیت خواهد بود؛ چرا که با این کار تعداد بازدید سایت خود را افزایش داده و در صدر جستجوی گوگل قرار می‌گیرند. در این صورت اگر فردی در رابطه با بیماری خود در اینترنت جستجو کند، با سایت شما برخورد کرده و حتی برای مراجعه حضوری نیز شما را انتخاب خواهد کرد.

طراحی سایت پزشکی​

برخی از امکانات طراحی سایت پزشکی

موارد ذکر شده تنها بخشی از مزایا و امکانات سایت‌های پزشکی هستند. امروزه پزشکانی که با فضای اینترنت آشنایی بیشتری دارند، در کار خود موفق‌تر خواهند بود؛ چرا که راحتی بیماران را در اولویت قرار داده‌اند. پزشکان برای معرفی خود و خدماتی که ارائه می‌دهند، به طراحی سایت درمانی نیازمند خواهند بود. رزومه، ثبت آخرین اخبار پزشکی، نشر کتاب‌ها و مقالات خود و خدمات آنلاینی مانند رزرو نوبت، مواردی هستند که یک پزشک می‌تواند در سایت خود ارائه دهد.

نمایش رزومه و اطلاعات پزشک

امکان مشاوره رایگان یا مشاوره هزینه‌ای

مشخص کردن محل دقیق مطب بر روی گوگل مپ

قرار دادن لیست بیمه‌های طرف قرارداد

انتشار مقالات، اخبار و اطلاعات پزشکی

امکان رزرو ویزیت پزشکان درمانگاه

درج پرونده‌های بیماران توسط پزشک

قابلیت پرداخت حق ویزیت به صورت آنلاین

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم .

طراحی سایت پزشکی چه مزیت‌هایی دارد؟

طراحی سایت پزشکی نه تنها تخصص و تجربه پزشک را معرفی می‌کند؛ بلکه می‌تواند باعث افزایش اطلاعات پزشکی بازدیدکنندگان شود. در بخش وبلاگ اکثر سایت‌های پزشکی اطلاعات مفیدی قرار داده شده است که با مراجعه به آن‌ها می‌توانید پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. در برخی دیگر از سایت‌های پزشکی نیز فرم‌هایی استفاده می‌شود که کاربر را راهنمایی می‌کنند.

علاوه بر این با مراجعه به سایت پزشک مورد نظرتان می‌توانید در رابطه با وضعیت بیمه خود و مواردی که مشمول بیمه می‌شوند اطلاعات کسب کنید. حتما در سایت‌های پزشکی با دکمه‌های فراخوان نیز روبرو شده‌اید که می‌توانند باعث کمک به تجربه کاربری شوند. این دکمه‌ها برای درخواست ویزیت، مشاوره آنلاین و نوبت دهی آنلاین استفاده می‌شوند.

به علاوه بیماران می‌توانند سوابق بیماری و پرونده پزشکی را در این سایت‌ها وارد کنند و هنگام مراجعه به مطب دیگر نیازی به پر کردن پرونده نخواهند داشت. از طرف دیگر بیمار قادر است نتایج مراجعات قبلی و آزمایش‌های خود را به طور یکجا در سایت ببیند. برخی از مزایای طراحی سایت برای پزشکان عبارتند از:

 • هر کسی که نام شما را در گوگل سرچ کند، در کمترین زمان می‌تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و با شما ارتباط برقرار نماید.
 • از آنجایی که امروزه اینترنت نقشه به سزایی در موفقیت دارد، بدون داشتن یک سایت حرفه‌ای نمی‌توانید رقیبان خود را کنار بزنید.
 • یک وب سایت تخصصی و حرفه‌ای، اعتبار و پرستیژ کاری شما را نشان می‌دهد.
 • از طریق سایت پزشکی می‌توانید به خوبی مخاطبان خود را شناسایی کنید و خدمات متنوع و جدیدی به آن‌ها ارائه دهید.
 •  

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم .

طراحی سایت پزشکی و هدف از انجام آن

اگر هنوز وارد دنیای آنلاین نشده‌اید، بهتر است هر چه سریع‌تر برای ورود به آن اقدام کنید. هر چه زودتر وب سایت پزشکی خود را راه‌اندازی نمایید، از رقیبانتان جلوتر می‌افتید و در بین مردم شناخته می‌شوید. حدود ۹۰ درصد از سایت‌های پزشکی فقط برای ذکر آدرس مطب یا نوبت دهی آنلاین طراحی شده‌اند و فعالیت دیگری ندارند. تنها هدف طراحی سایت این موارد نیست و همه پزشکان، روانپزشکان، روانشناسان و … باید با اهداف زیر برای طراحی سایت اقدام نمایند:

شناخته شدن در بین مردم

گاهی اوقات با وجود اینکه مراجعه کنندگان زیادی دارید، اما احتیاج دارید تا افراد بیشتری شما را بشناسند و از شما به عنوان یک پزشک کاربلد یاد کنند. بنابراین نیاز است تا برندسازی انجام دهید. به عبارت دیگر باعث شوید که مردم شما را به عنوان پزشکی که برخورد مناسبی دارد، حرفه‌ای و ماهر است و در کنفرانس‌های داخلی و خارجی زیادی شرکت کرده است بشناسند‌.

ممکن است شما دارای این ویژگی‌ها باشید، اما مراجعین از آن اطلاعی نداشته باشند. در این صورت به یک رسانه نیاز دارید تا نه تنها شما را معرفی کند؛ بلکه اعتبارتان را بالا ببرد.

نشان دادن تخصص و مهارتتان

فردی که تاکنون به مطب شما مراجعه نکرده یا تعریفتان را از دیگران نشنیده است، چگونه می‌تواند متوجه تخصص و مهارت شما شود؟ برای نشان دادن کارتان به یک بستر و رسانه احتیاج خواهید داشت. طراحی وب سایت می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. موارد زیر را در سایتتان قرار دهید و بعد از گذشت چند ماه تاثیر بی‌نظیر آن را مشاهده کنید:

 • یک بخش درباره ما درست کنید و توضیحات کاملی در رابطه با خودتان در آن قرار دهید.
 • نمونه کارهایتان را در وب سایت قرار دهید. البته این مورد برای دندانپزشکان و پزشکان زیبایی کاربرد بیشتری دارد.
 • بخشی از سایت را برای نظردهی قرار دهید تا مراجعه کنندگان از تجربه خود بنویسند. این کار باعث اعتماد سازی خواهد شد.
 • در بخش وبلاگ سایت، مقالات مفید در رابطه با حوزه کاریتان قرار دهید. این کار بازدید سایتتان را افزایش می‌دهد.

برقراری ارتباط با بیماران و پاسخ دادن به سوالات آن‌ها

گاهی اوقات بیماران فقط چند سوال جزئی دارند و برای پرسیدن آن‌ها نمی‌توانند به صورت حضوری به مطب مراجعه کنند. با طراحی سایت پزشکی می‌توانید به سوالات آن‌ها پاسخ دهید. حتما به این فکر می‌کنید که در این صورت دیگر کسی به شما مراجعه نمی‌کند. در حالی که شما اشتباه فکر می‌کنید و با این کار شما به دلیل پاسخ دهی به بیماران و اهمیت دادن به آن‌ها باعث می‌شوید که به صورت حضوری نیز به مطبتان مراجعه کنند و شما را به دیگران هم معرفی نمایند.

برای مثال در صورتی که بیمار از شما سوالی می‌پرسد به جای اینکه به او بگویید برای دریافت پاسخ به مطب مراجعه کند، می‌توانید به سوال او پاسخ دهید و تاکید کنید که در صورت نیاز و داشتن علائم به مطب مراجعه نماید. حتی در صورتی که مشکل بیمار برطرف شود و برای آن به شما مراجعه نکند، همواره شما در ذهن او می‌مانید‌. بنابراین فراموش نکنید که بخشی از سایت را برای پاسخ به پرسش‌ها قرار دهید و برای آن وقت بگذارید.

طراحی سایت پزشکی شامل چه مواردی می‌شود؟

در واقع در هر حوزه پزشکی که مشغول به فعالیت هستید، طراحی سایت، نوبت دهی آنلاین و اطلاع رسانی برای شما الزامی خواهد بود. با این کار مراجعه کنندگانتان را افزایش می‌دهید و همه شما را به عنوان یک پزشک منظم خواهند شناخت. طراحی سایت پزشکی موارد زیر را شامل می‌شود:

طراحی سایت دندانپزشکی

دندانپزشکی شباهت زیادی به حوزه زیبایی دارد. برای مثال خدماتی مثل ایمپلنت، روکش، بلیچینگ، ترمیم و … همگی کارهای زیبایی به شمار می‌روند و دقت و ظرافت شما تاثیر زیادی بر روی نتیجه نهایی آن دارد. بنابراین بیمار تا نمونه کارهای شما را نبیند به راحتی نمی‌تواند اعتماد کند. از این رو داشتن یک وب سایت دندانپزشکی برای شما الزامی خواهد بود.

در صورتی که یک نمونه سایت پزشکی را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که در صفحه اول به خوبی خدمات خود را نشان داده است. با دیدن این سایت هم اطلاعاتی در رابطه با آن کسب می‌کنید و هم به راحتی به بخش‌های دیگر دسترسی خواهید داشت. در سایت دندانپزشکی باید بخشی را به محتوا و مقالات مفید در رابطه با مسائل مختلف دندانپزشکی مثل لمینت، ایمپلنت و ارتودنسی اختصاص دهید. زمانی که مخاطب در مورد این مسائل مطالعه می‌کند، بهتر می‌تواند تصمیم بگیرد.

در بخش دیگری از سایت باید ویدئو و تصاویری از نمونه کارهای خود قرار دهید. این بخش می‌تواند بازدید سایتتان را افزایش دهد. توجه داشته باشید که وجود اطلاعات تماس و آدرس مطب در سایت الزامی خواهد بود.

طراحی سایت قلب و عروق

معمولا پزشکان قلب و عروق، مراجعه کنندگان زیادی دارند. بنابراین برای نوبت دهی به یک سایت نیاز خواهند داشت. طراحی سایت قلب و عروق باعث می‌شود بتوانید نوبت دهی آنلاین داشته باشید. علاوه بر این پیامک یادآوری نوبت برای بیماران خود ارسال کنید. شما می‌توانید در سایت قلب و عروق خود اطلاعات مفیدی در رابطه با پزشکان، کارکنان و خدمات ارائه شده قرار دهید.

همچنین می‌توانید بستری برای ارتباط بیماران با خودتان تعیین کنید و به آن‌ها اجازه دهید که سوالاتشان را بپرسند. یک متخصص قلب و عروق با انتشار مقالات، تخصص و بینش خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارد و خود را فردی متخصص معرفی خواهد کرد. بنابراین وب سایت می‌تواند منجر به افزایش اعتبار، ایجاد شهرت و جذب بیماران جدید شود.

طراحی سایت زیبایی

در صورتی که در حوزه زیبایی فعالیت می‌کنید، حتما از حساسیت بالای آن باخبر هستید. بیماران بیشتر از هر چیزی در زمینه زیبایی سخت گیری می‌کنند و بدون شناخت، به پزشکان فعال در این حوزه مراجعه نخواهند کرد. همه افراد تا نمونه کارهای شما را نبینند یا تعریفتان را از دیگران نشنوند، حاضر به مراجعه به مطبتان نخواهند بود. بنابراین داشتن یک سایت برای متخصصان پوست و زیبایی مهم‌تر از سایر حوزه‌ها است.

از آنجایی که تنها درصد کمی از پزشکان زیبایی برای راه‌اندازی سایت اقدام کرده‌اند، سایت شما می‌تواند بازدید کنندگان زیادی داشته باشد و از طریق آن افراد زیادی نیز به شما مراجعه کنند. توجه داشته باشید که بخش نمونه کار و نظرات کاربران برای سایت شما اهمیت زیادی خواهند داشت. علاوه بر این باید به وبلاگ سایت نیز توجه ویژه‌ای نشان دهید.

در صورتی که می‌خواهید ترافیک سایتتان را افزایش دهید بهتر است هم مقالاتی در رابطه با خدمات قرار دهید و هم مقالات عمومی مانند رژیم غذایی، روش‌های مراقبت از پوست و … را پوشش دهید. در صورت امکان یک بخش پرسش و پاسخ آنلاین نیز برای کاربران قرار دهید تا بتوانید ارتباط صمیمی و موثری با آن‌ها برقرار نمایید.

طراحی سایت پزشک عمومی

از آنجایی که مراجعه به پزشکان عمومی زیاد بوده و همیشه مطب این دکترها شلوغ است، بهتر است برای رزرو نوبت بیماران یک سایت طراحی نمایید. علاوه بر این، بیماران نیز ترجیح می‌دهند به جای چند ساعت معطل شدن در مطبتان، به صورت آنلاین نوبت بگیرند و در وقت مقرر در مطب حضور یابند. جذابیت سایت یک پزشک عمومی نیز باید همانند سایت پزشکان متخصص باشد.

از آنجایی که یک پزشک عمومی با افراد و بیماری‌های زیادی سر و کار دارد، می‌تواند بررسی‌های موردی و داستان‌های مطب را در سایت خود قرار دهد تا بازدید کنندگان زیادی پیدا کند. معمولا پزشکان عمومی همیشه قصه‌های جالبی برای گفتن دارند و با موارد نادری برخورد می‌کنند. در صورتی که برای نوشتن آن‌ها در وب سایتتان وقت بگذارید، می‌توانید شهرت زیادی پیدا کنید و تعداد مراجعه کنندگان خود را افزایش دهید.

طراحی سایت اطفال

طراحی سایت برای متخصصان اطفال می‌تواند باعث جذب مراجعه کنندگان شود‌. همه مادران به سلامت کودکانشان اهمیت زیادی می‌دهند و این مسئله حساسیت زیادی برای آن‌ها دارد. بنابراین ترجیح می‌دهند فرزندان خود را به دست پزشکان باتجربه، مهربان و شناخته شده بسپارند. طراحی سایت درمانی می‌تواند اعتماد مادران را جلب کند.

فقط توجه داشته باشید که نظرات کاربران در سایت شما اهمیت زیادی دارند و در صورتی که سایت شما فاقد این بخش باشد، مراجعه کنندگان سریع از سایت شما خارج شده و به سراغ پزشک دیگری می‌روند. همچنین سایت یک متخصص اطفال باید ویژگی‌های تصویری جذاب و زیبایی داشته باشد تا تاثیر مثبتی بر روی بازدید کنندگان بگذارد‌. نکته مهم دیگری که باید رعایت کنید، قرار دادن رزومه است.

داشتن رزومه قوی می‌تواند شما را از رقیبانتان جلو بیندازد. برای افزایش اعتبار نیز باید سعی کنید در بخش وبلاگ مقالات علمی معتبر قرار دهید. بهتر است در قسمتی از سایت به معرفی بخش‌های مختلف کلینیک یا مطب بپردازید. تجهیزات و امکانات خود را ذکر کنید و اسباب بازی و برنامه‌هایی که برای کودکان در نظر گرفته‌اید را نشان دهید تا باعث آرامش خاطر مادران شوید.

طراحی سایت ارتوپدی

در صورتی که مطب ارتوپدی، کلینیک یا هر مکان فیزیکی دیگری برای ارائه خدمات دارید، طبیعتا برای نوبت دهی و پذیرش، ساعت کاری مشخصی خواهید داشت. در صورتی که طراحی سایت این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا همیشه و در هر ساعت از شبانه روز فعال باشید و بتوانید بیماران خود را حفظ کنید. با طراحی سایت ارتوپدی می‌توانید به صورت تمام وقت با مراجعین ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این، آن‌ها نیز می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته برای پرداخت ویزیت و رزرو نوبت اقدام کنند.

بنابراین ساخت یک سایت ارتوپدی می‌تواند گام موثری برای حضور در فضای اینترنت و جذب مخاطب باشد. در این صورت بیماران شما را پزشکی منظم می‌دانند که به راحتی مراجعه کنندگان اهمیت زیادی می‌دهد.

طراحی سایت بینایی سنجی

وب سایت‌های پزشکی ابزارهایی هستند که نه تنها به صاحبان کلینیک‌ها کمک می‌کنند؛ بلکه باعث راحتی بیماران هم خواهند شد. همه مردم برای اعتبار سنجی کلینیک‌ها و پزشکان از اینترنت و فضای مجازی استفاده می‌کنند. حتما تاکنون برای شما هم پیش آمده است که برای به دست آوردن اطلاعات در رابطه با یک موضوع یا پیدا کردن یک آدرس، از گوگل استفاده کرده باشید. مردم بیشتر به کلینیک‌های بینایی سنجی که دارای وب سایت هستند اعتماد می‌کنند.

در دنیای امروز، اهمیت طراحی سایت بینایی سنجی مانند طراحی دکوراسیون است و می‌تواند افراد زیادی را جذب کند. شما با طراحی یک سایت بینایی سنجی، در حقیقت یک کلینیک مجازی افتتاح کرده‌اید. همانطور که دکوراسیون و موقعیت مکانی کلینیک فیزیکی شما حائز اهمیت است و بر روی آرامش و اعتماد مراجعه کنندگان تاثیر می‌گذارد، طراحی وب سایت نیز می‌تواند مخاطبان زیادی را به سمت شما بکشاند.

شناخت امکانات، ویژگی‌ها و ترفندهای خاص فضای مجازی زیادی دارد و می‌تواند به جذب مخاطب کمک کند. این در حالی است که استفاده نادرست از آن‌ها باعث لطمه به اعتبار شما خواهد شد. بنابراین در صورتی که در رابطه با طراحی سایت بینایی سنجی اطلاعی ندارید، بهتر است از یک آژانس مارکتینگ پزشکی کمک بگیرید.

طراحی سایت شنوایی سنجی

طراحی سایت شنوایی سنجی یا ادیولوژی نسبت به سایر حوزه‌های پزشکی از اهمیت بیشتری برخوردار است. چون افرادی که مطب پزشکی یا دندانپزشکی دارند، در سطح شهر شناخته شده هستند و افراد در هر جایی می‌توانند این مطب‌ها و کلینیک‌ها را پیدا کنند. اما رقابت در بازار شنوایی سنجی کمتر است و ممکن است مراجعه کنندگان برای پیدا کردن این کلینیک‌ها به مشکل برخورد کنند.

از این رو، طراحی سایت شنوایی سنجی نه تنها به دلیل نوبت دهی آنلاین و انجام تبلیغات حائز اهمیت است؛ بلکه می‌تواند اعتبار و شهرت زیادی برای شما به همراه داشته باشد.‌ مطالعات انجام شده نشان داده‌اند که تقریبا ۷۰ درصد از مردم سراسر دنیا به صورت آنلاین و در فضای اینترنت دنبال کلینیک‌های پزشکی مثل شنوایی سنجی می‌گردند تا هم به صورت راحت‌تر نوبت خود را رزرو کنند و هم پاسخ مشکلات خود را پیدا نمایند.

با طراحی سایت شنوایی سنجی فرصتی برای شما ایجاد می‌شود تا به مراجعه کنندگان بیشتری دسترسی پیدا کنید، رزرو نوبت را به صورت آنلاین انجام دهید، خدمات ۲۴ ساعته داشته باشید و اعتبار و شهرت بیشتری به دست آورید.‌ بنابراین توجه داشته باشید که طراحی سایت برای کلینیک شنوایی می‌تواند یک بازاریابی دیجیتال و کم هزینه باشد. علاوه بر این شما را سریع‌تر به نتیجه دلخواهتان می‌رساند.

طراحی سایت بیهوشی

بیهوشی یا هوشبری یکی از زیر شاخه‌های پیراپزشکی است که در زمینه بیهوشی بیماران و آماده سازی آن‌ها برای عمل فعال است. افرادی که در این حوزه مشغول به کار هستند باید قبل، بعد و در حین عمل، سلامت بیماران را چک کنند تا علائم حیاتی بیمار تغییر نکند. این افراد در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها مشغول به فعالیت می‌شوند. شاید به این فکر کنید که طراحی سایت بیهوشی برای یک هوشبر چه اهمیتی دارد؟

در صورتی که این افراد یک سایت راه‌اندازی کنند، می‌توانند به شهرت بالایی دست یافته و با این کار اعتماد بیماران را جلب کنند. علاوه بر این می‌توانند مشاوره تلفنی و آنلاین برای بیماران قرار دهند.

طراحی سایت پرستاری

بسیاری از افراد در زمان مواجه شدن با یک مشکل، در صورتی که نتوانند به صورت حضوری با پزشک ارتباط برقرار کنند، به فکر ارتباط آنلاین خواهند بود. اکثر پزشکان به دلیل مشغله‌ زیادی که دارند نمی‌توانند به صورت اینترنتی به سوالات بیماران پاسخ دهند، اما پرستاران می‌توانند در این زمینه کمک شایانی به مردم کنند‌. علاوه بر این شرکت‌های پرستاری نیز برای ارائه خدماتشان به وب سایت نیاز خواهند داشت. یک سایت معتبر باعث افزایش مشتری برای آن‌ها خواهد شد.

همچنین می‌توانند خود و خدماتشان را به صورت بهتری به علاقمندان معرفی کرده و به اعتبار خود بیفزایند. توجه داشته باشید که برای برند و شغل خود باید یک سایت مناسب و حرفه‌ای افتتاح نمایید. بنابراین باید برای این کار از شرکت‌ها و افراد قابل اعتماد کمک بگیرید تا هزینه‌هایتان هدر نرود و با مشکل روبرو نشوید.

طراحی سایت فیزیوتراپی

فیزیوتراپی نقش به سزایی در تندرستی و سلامت بیماران دارد. از آنجایی که این حوزه همچنان در حال رشد کردن است، وجود یک وب سایت حرفه‌ای برای متخصصان و کلینیک‌های فیزیوتراپی حائز اهمیت خواهد بود. اگر چه امروزه تعداد کلینیک‌های فیزیوتراپی در حال افزایش است، اما نمی‌توان اهمیت ارتباطات را در موفقیت آن‌ها نادیده گرفت. حتی از این طریق می‌توان به صورت بین‌المللی با افراد دیگر همکاری نمود و در جهت ارتقاء عملکرد خود به تبادل دانش پرداخت.

بنابراین در صورتی که می‌خواهید افراد زیادی را از سراسر جهان مورد هدف قرار دهید، باید یک سایت فیزیوتراپی چند زبانه راه‌اندازی کنید. برای جذب مخاطبان داخلی نیز پیشنهاد می‌شود که تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته‌ای که در کلینیک شما در حال استفاده هستند را در سایت ذکر کنید. علاوه بر این می‌توانید اطلاعات مفید و به روزی در زمینه فیزیوتراپی به کاربران سایت خود ارائه دهید.

پیشنهاد می‌شود امکانات زیر را برای طراحی سایت فیزیوتراپی قرار دهید:

 • قابلیت عضویت و ایجاد حساب کاربری
 • طراحی ریسپانسیو برای موبایل، تبلت و دسکتاپ
 • ظاهر گرافیکی جذاب و متناسب با فیزیوتراپی
 • امکان دسترسی همه ساعته کاربران به سایت و ارائه خدمات ۲۴ ساعته
 • قرار دادن بخشی از سایت برای فروش محصولات فیزیوتراپی
 • امکان نوبت دهی به صورت آنلاین
 • برند سازی و جلب اعتماد مخاطبان
 • قابلیت اتصال به درگاه پرداخت آنلاین برای تسویه حساب

طراحی سایت تغذیه و رژیم درمانی

سایت‌های تغذیه و رژیم درمانی به دلیل بالا بودن تقاضای مردم یکی از پرطرفدارترین سایت‌ها در سراسر دنیا به خصوص ایران به شمار می‌روند. طراحی سایت تغذیه برای مشاوران رژیم غذایی، متخصصین تغذیه، دانشکده‌های علوم تغذیه و مراکز بهداشتی ضروری خواهد بود. اکثر مردم در رابطه با ارزش مواد غذایی اطلاعات کافی ندارند؛ به همین دلیل با رژیم‌های غذایی ناسالم و مضر، سلامتی خود را به خطر می‌اندازند. در برخی موارد نیز فرد به سوء تغذیه و بیماری‌های ناشی از کمبود ویتامین دچار می‌شود.

این افراد برای اینکه بتوانند یک رژیم غذایی درست داشته باشند، باید با متخصص تغذیه مشورت کنند تا تمامی مواد غذایی مورد نیاز و مفید را در برنامه آن‌ها قرار دهد. متخصصان تغذیه با طراحی و راه‌اندازی یک سایت تغذیه و رژیم درمانی می‌توانند به صورت گسترده در رابطه با رژیم‌های غذایی استاندارد، ارزش مواد غذایی، روش صحیح پخت مواد غذایی و برنامه‌های ورزشی موثر اطلاع رسانی کنند.

در این صورت اقشار مختلف جامعه به راحتی می‌توانند به این راهنمایی‌ها دسترسی پیدا کنند. به علاوه این کار قدم مثبتی برای ارتقاء سلامت عمومی جامعه خواهد بود و آمار اضافه وزن، چاقی و بیماری‌های تغذیه‌ای را کاهش می‌دهد. نکته مهمی که در رابطه با طراحی سایت تغذیه و رژیم درمانی وجود دارد این است که می‌تواند شما را به درآمد بالایی برساند. البته ممکن است برای راه‌اندازی سایت به هزینه زیادی نیاز داشته باشید و احتیاج باشد تا برای تولید محتوای جذاب، فعالیت مستمر در نظر بگیرید.

اما در صورتی که این کارها را به خوبی انجام دهید، از طریق روش‌های زیر می‌توانید از سایت خود کسب درآمد کنید:

فروش دوره‌ و رژیم‌های غذایی

جامعه امروزی به سمتی کشیده شده که تناسب اندام به یک مد تبدیل شده است. البته داشتن رژیم غذایی باعث افزایش سلامتی افراد هم می‌شود. اکثر افراد حاضرند پول زیادی صرف کنند تا به تناسب اندام و هیکل ایده آل خود برسند. در صورتی که شما متخصص تغذیه هستید و در رابطه با این موضوع اطلاعات کافی دارید، می‌توانید از این فرصت استفاده نمایید و دوره‌ها و رژیم‌های غذایی را به فروش برسانید.

توجه داشته باشید که باید بر اساس ویژگی‌های هر شخص، یک رژیم مخصوص برای او بنویسید یا در صورت نیاز حرکات ورزشی مناسب را به او آموزش دهید.

فروش محصولات

در صورتی که نمی‌توانید به دیگران مشاوره دهید و دوره‌ها و رژیم‌های غذایی خود را به فروش برسانید، می‌توانید فروش محصولات ارگانیک لاغری و رژیمی را در پیش بگیرید. دمنوش‌های مختلف، خوراکی‌های گیاهی و محصولات طبیعی مثل خشکبار، شیره و عسل را در سایت خود قرار دهید و از فروش آن‌ها سود زیادی کسب کنید.

دریافت تبلیغات

در صورتی که به طور مداوم در سایتتان فعالیت کنید و برندسازی خود را به خوبی انجام دهید، پس از گذشت زمان ترافیک سایت شما افزایش خواهد یافت. در این صورت می‌توانید تبلیغات انجام دهید و به معرفی سایت‌های دیگر پرداخته و از این طریق کسب درآمد نمایید.

طراحی سایت مغز و اعصاب

در صورتی که قصد طراحی سایت مغز و اعصاب را دارید، ویژگی‌های مهمی را باید برای آن رعایت کنید. برای مثال به معرفی متخصصان، پزشکان و خدمات کلینیک بپردازید و پرسنل خود را به همراه رزومه‌شان معرفی کنید. از دیگر ویژگی‌هایی که در زمان ساخت سایت مغز و اعصاب باید رعایت کنید، گذاشتن عکس و فیلم‌های مختلف از همه بخش‌های کلینیک است. با این کار بازدید کنندگان بیشتر با شما آشنا می‌شوند و نسبت به شما احساس اطمینان خواهند داشت.

به گرافیک و ظاهر این سایت‌ها نیز باید اهمیت دهید. ظاهر یک سایت مغز و اعصاب باید به فرد آرامش دهد؛ بنابراین با استفاده از تصاویر گرافیکی می‌توانید حس خوبی در بازدیدکنندگان ایجاد کنید. کار کردن با سایت هم باید راحت باشد تا افراد بتوانند بدون سردرگمی، اطلاعات مورد نیازشان را پیدا کنند‌. از سایر ویژگی‌های یک سایت کلینیک مغز و اعصاب می‌توان به قرار دادن اخبار کلینیک و مقالات پزشکی اشاره نمود.

طراحی سایت داروخانه

داروخانه‌ها مکان‌های پر رفت و آمدی هستند که افراد زیادی در طول روز به آنجا مراجعه می‌کنند. از آنجایی که اکثر این افراد بیمار بوده و در اکثر مواقع ازدحام جمعیت رخ می‌دهد، انتقال بیماری نیز افزایش می‌یابد. علاوه بر این برخی از داروهای خاص را نمی‌توان در همه داروخانه‌ها پیدا کرد. طراحی سایت داروخانه می‌تواند از بروز این مشکلات پیشگیری کند؛ چرا که بیمار پیش از مراجعه با جستجو در سایت، از موجود بودن داروی مورد نظر خود مطمئن می‌شود و در صورت عدم موجودی نیز به سراغ داروخانه دیگری می‌رود.

برخی داروخانه‌ها نیز امکان خرید آنلاین را فراهم کرده‌اند تا بیماران با ارائه نسخه پزشک بتوانند داروهای خود را خریداری نمایند. مسئله دیگری که وجود دارد این است که برخی از مراجعه کنندگان فقط در رابطه با داروهای خود سوال می‌پرسند یا منتظر ساخته شدن داروهای ترکیبی هستند. از این رو طراحی سایت داروخانه برای پاسخگویی به مشتریان و کاهش زمان انتظار موثر خواهد بود.

در سایت داروخانه بهتر است امکانات زیر را قرار دهید:

 • ارائه اطلاعات در رابطه با داروها و نحوه مصرف آن‌ها
 • ارائه اطلاعات در رابطه با عوارض داروها و موارد منع مصرف آن‌ها
 • امکان بررسی کردن موجودی داروها
 • نمایش قیمت دارو
 • اطلاع رسانی در رابطه با ساخت داروی سفارشی
 • امکان فروش اینترنتی

طراحی سایت دامپزشکی

امروزه مردم بیشتر از گذشته به حیوانات توجه کرده و از آن‌ها مراقبت می‌کنند. اکنون که به سرپرستی گرفتن حیوانات خانگی رواج پیدا کرده است، باید به سلامت آن‌ها اهمیت بیشتری داد. دامپزشکان می‌توانند با طراحی یک وب سایت، سرویس‌های سلامت حیوانات را ارائه داده و محصولات مرتبط با آن‌ها را نیز به فروش برسانند.

تحقیقات نشان داده‌اند که ۷۰ درصد از کسانی که به دنبال دامپزشکی و سرویس پزشکی حیوانات هستند، آن را در اینترنت جستجو می‌کنند. علاوه بر این ۹۰ درصد از افرادی که در رابطه با حیوانات خانگی اطلاعاتی ندارند هم از گوگل استفاده می‌نمایند. به همین دلیل طراحی سایت دامپزشکی حائز اهمیت است. طراحی یک سایت تخصصی روش مناسبی برای معرفی خود، تخصص و حرفه‌تان است.

دامپزشکان با در اختیار داشتن سایت می‌توانند اطلاع رسانی، خدمت رسانی، مطالب آموزشی در رابطه با حیوانات و فروش لوازم پت را به راحتی و در کمترین زمان انجام دهند.

طراحی سایت روان پزشکی

یکی دیگر از تخصص‌هایی که می‌توان برای آن یک سایت موفق طراحی کرد، روان پزشکی است. در این حوزه موضوعات جذاب و متنوعی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و در فضای آنلاین فعالیت نمایید‌. شما می‌توانید محتواهای مفید و باارزشی در سایت خود منتشر کرده و ارتباط دوستانه‌ای با دیگران برقرار کنید. علاوه بر این باید دانش و تخصص خود را به آن‌ها نشان دهید.

از طریق طراحی سایت روان پزشکی می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنید و به موفقیت دست یابید.‌ شما باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا محتوای مفید و جذابی در سایت خود به اشتراک بگذارید و این مفاهیم را با زبان صمیمانه به کاربران انتقال دهید.

طراحی سایت رادیولوژی

شما با طراحی سایت رادیولوژی و تصویربرداری می‌توانید وارد دنیای اینترنت و مجازی شوید و با بسیاری از مراجعه کنندگان خود در ارتباط باشید. امروزه اکثر مردم و مراکز درمانی و پزشکی در حال استفاده از اینترنت هستند. یکی از اصلی‌ترین فضاهای اینترنت، سایت‌ها هستند که هم برای پزشکان و کلینیک‌ها مفید بوده و هم برای بیماران مزایایی به همراه دارند. پزشکان و مراکز رادیولوژی می‌توانند از این طریق به بازاریابی و جذب مشتری بپردازند. بیماران نیز می‌توانند از نوبت دهی آنلاین، اطلاع از هزینه خدمات و بررسی خدمات بهره‌مند شوند.

در صورتی که برای سایت رادیولوژی خود تمام اصول مربوط به سئو و طراحی وب سایت را رعایت کرده باشید، در صفحه اول جستجو قرار می‌گیرید. علاوه بر این داشتن نمونه کار در سایت شما، یکی از شروط موفقیتتان خواهد بود. طراحی سایت رادیولوژی مزایای زیر را به همراه دارد:

معرفی خدمات ارائه شده در کلینیک شما

در صورتی که یک سایت پزشکی یا تصویربرداری راه‌اندازی می‌کنید، باید بطور کامل خدمات، انواع و برندهای دستگاه‌های موجود و … را توضیح دهید. در این صورت کاربران با سرچ کردن هر یک از این کلمات به صفحه شما متصل می‌شوند. علاوه بر این می‌توانند پیش از مراجعه در رابطه با شما اطلاعات کافی کسب نمایند تا اطمینان خاطر بیشتری داشته باشند.

معرفی ویژگی‌های مرکز و روند کاری

همیشه پرسنل مراکز پزشکی، پاسخگویی به سوالات بیماران در رابطه با روند کاری را کار پردردسری می‌دانند. در صورتی که نحوه تصویربرداری، زمان تحویل عکس‌ها و ساعات حضور را به طور واضح در سایت قید کرده باشید، دیگر با چنین سوالاتی روبرو نخواهید شد. حتی می‌توانید بخشی را به بیمه‌های طرف قرارداد، معرفی دستگاه‌ها، معرفی روش‌های تصویربرداری و … اختصاص دهید تا به اطلاعات عمومی کاربران بیفزایید.

معرفی پرسنل و پزشکان

یکی از مهم‌ترین دلایلی که مراجعه کنندگان یک سایت رادیولوژی را سرچ می‌کنند، اطلاع از اسامی پزشکان است. در صورتی که پزشکان معروف و باسابقه در کلینیک شما مشغول به فعالیت هستند، حتما نام آن‌ها را ذکر کنید تا توجه کاربران را جلب نمایید.

طراحی سایت گوش، حلق و بینی

متخصص گوش، حلق و بینی نیز به اندازه سایر پزشکان به طراحی سایت نیازمند است. یک پزشک برای دیده شدن خود باید روش‌های سنتی گذشته را کنار بگذارد و در مسیر آنلاین قدم بردارد. فضای مجازی تنها برای فروشگاه‌ها نیست و پزشکان نیز باید در تلاش باشند تا از آن بهترین بهره را ببرند. شاید طراحی سایت گوش، حلق و بینی کار آسانی به نظر برسد، اما برای رسیدن به موفقیت و جذب بازدید کننده و مخاطب باید از افراد فعال در این زمینه کمک بگیرید. این افراد به شما کمک می‌کنند تا سایت خود را در صفحه‌ نخست جستجوی گوگل قرار دهید.

طراحی سایت مامایی

یکی از پرطرفدارترین رشته‌های زیر شاخه علوم پزشکی، مامایی است. مامایی نقش قابل توجه و مهمی در زمینه پزشکی دارد. علاوه بر این یک ماما می‌تواند در زمینه ارتباط مادر و کودک فعال باشد. معمولا ماماها وظایفی مانند مشاوره قبل و بعد ازدواج، نحوه تنظیم خانواده، مراقبت‌های بهداشتی مادر و کودک، مراقبت از کودک در زمان بارداری، سزارین و زایمان طبیعی را برعهده دارند. طراحی سایت مامایی می‌تواند خدمات زیادی به مادران ارائه دهد.

در واقع یک ماما به منظور ارتباط موثر با بیماران برای طراحی وب سایت اقدام می‌کند. امروزه به دلیل استفاده عموم مردم از اینترنت، طراحی سایت برای کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها اهمیت زیادی پیدا کرده است. یک ماما می‌تواند برای مطب خود یک سایت طراحی کرده و ویزیت آنلاین نیز انجام دهد.

طراحی سایت فیزیکی و توانبخشی

مراکز توانبخشی و طب فیزیکی، بدون انجام جراحی به تشخیص و درمان بیماری‌ها می‌پردازند. بیمارانی که به اختلالات استخوانی، عضله‌ای یا عصبی دچار هستند، با کمک پزشکان طب فیزیکی یا فیزیاتریست‌ها می‌توانند برای درمان این مشکل اقدام کنند. در صورتی که قصد طراحی سایت فیزیکی و توانبخشی را دارید، اولین نکته‌ای که باید رعایت کنید این است که در رابطه با این بیماری‌ها اطلاعاتی به کاربران بدهید‌.

علاوه بر این فعالیت‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهید را ذکر نمایید و برای بیماران شرح دهید که پزشکان تا چه حد می‌توانند به بهبود بیماری آن‌ها کمک کنند. بهتر است امکانات و خدمات زیر را در طراحی سایت فیزیکی و توانبخشی در نظر بگیرید:

 • معرفی کلینیک و اهداف آن
 • شرح اقدامات و خدمات تیم پزشکی برای درمان ناتوانی‌ها و بیماری‌های حرکتی
 • شرح خدمات طب ورزشی
 • شرح خدمات قلبی ریوی
 • شرح خدمات اسکلتی ماهیچه‌ای
 • شرح خدمات عصبی
 • قرار دادن راه‌های ارتباطی اعم از شماره تماس، آدرس، ایمیل، شماره فکس، لوکیشن بر روی نقشه
 • قابلیت رزرو وقت قبلی
 • امکان عضویت کاربران در قسمت انجمن و گفتگو با یکدیگر
کمک نیاز دارید?