مشاوره کسب و کار چیست؟

مشاور کسب و کار در واقع شخصی است که با توجه به تجربه کاری و سوابق کاری خود نسب به مشاوره و راهنمایی کارفرما در جهت رشد و بهبود کار اقدام میکند

معمولا راهنمایی و جلسات مشاور کسب و کار بدین صورت میباشد در جلسه ی اول نسبت به نیاز سنجی ها و بررسی نیاز های کسب و کار اقدام میشود وبرنامه ی اقدامات در جلسات بعدی ارائه خواهد شد.

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مشاور راه اندازی کسب و کار اینترنتی در زمینه ی تخصصی مارکتینگ نسب به مشاوره اقدام میکند مشاوره با توجه به نیاز های کسب و کار و مشکلات کسب و کار راهنمایی لازمه در زمینه ی رشد کسب و کار را به کارفرما ارائه میدهد از این رو باید کارقرما در جلسات مشاوره مارکتینگ با دقت شرکت کند و تمام راهکارهای ارائه شده را به درستی انجام دهد تا مشکلات کسب وکار رفع شود و اقدامات لازم در زمینه ی فروش ورشد کسب و کار ارائه شود.

خدمات مشاوره کسب و کار

با شرکت در جلسات مشاوره کسب و کار این خدمات را دریافت خواهید کرد:
1-نیاز سنجی اولیه
در جلسه ی اول ابتدا باید نسبت به ارائه شکل کلی کسب و کار خود ارائه مشکلات و معرفی کانال های تبلیغاتی شرابط فعلی کسب و کار و ارائه راهکار های انجام شده تا به امروز را به مشاوره کسب و کار ارائه دهید.
2-بررسی وضعیت
در این مرحله در بازه ای مشخص وضعیت کسب  کار شما بررسی خواهد شد و با جلسات مشخص توسط تیم مشاوره بررسی های لازمه ارائه خواهد شد اعصای این جلسه شامل : هد تیم سئو , مشاور اینستاگرام , مشاور دیجیتال مارکتینگ , هد تیم تولید محتوا , مشاور تبلیغات نیتیو حضور خواهند داشت و با تجربه ی چندین ساله تمام کانال های تبلیغاتی شما بررسی خواهد شد.
3- ارائه اولیه راهکار
در جلسه ی بعدی که بین کارفرما و مشاور کسب و کار خواهد بود نسبت به ارائه راهکاری عملی رفع مشکلات اقدام خواهد شد در این جلسه کارفرما با توجه به بودجه پیشنهادی نسبت به انتخاب مسیر ها اقدام خواهد کرد.

 

بهترین مشاوره کسب و کار در ایران

بهترین مشاور  ایران دقیقا فردی با مشخصات زیر میباشد:
  1. داشتن تجربه کافی در راه انداری بیزینس های مختلف
  2. تجربه لازم در اداره کسب و کار های مختلف
  3. مسلط  وبروز به شرایط کشور از نظر اقتصادی
  4. مسلط به ارائه بیزینس پلن
  5. تسلط برای ارائه ایده  های احتمالی
  6. توانایی برقراری ارتباط مناسب
  7. توانایی مدیریت تیم
  8. ارائه میزان ریسک در پلن های مختلف

مشاور کسب و کار رایگان

در جلسات مشاوره کسب و کار جلسه ی اول و مشاوره تلفنی رایگان میباشد که در این مسیر مشاوره تخصصی کسب و کار همراه شما خواهد بود و مشاوره کسب و کار رایگان به شما ارائه خواهد کرد.

مشاور رایگان کسب و کار در تهران

اگر به دنبال مشاور رایگان کسب و کار در تهران هستید تیم میلان استودیو با 10 سال سابقه فعالیت موفق در زمینه ی ارائه مشاوره کسب و کار درکنا ر شما خواهد بود.
در جلسات حضوری و آنلاین مشاوره رایگان چه اتفاقی رقم خواهد خورد؟
در جلسات مشاوره رایگان کسب و کار معمولا ابتدا با بررسی نیاز سنجی های و لازمه های کسب و کار شما ابتدا بررسی وضعیت فعلی کسب وکار صورت خواهد گزفت و پس از آن نیز در صورت نیاز اکانت منیجر اختصاصی برای شما مشخص خواهد شد.
اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید باید بدانید که مشاوره کسب و کار جزو جدایی ناپذیر ترین قسمت های کسب و کار شما خواهد بود در این  جلسات تلاش میشود نقاط ضعف و قوت کسب و کار شما مشخص شود و پس از آن نسبت به ارائه راهکار برای رفع مشکلا کسب و کار شما قدم برداشته خواهد شد.
مشاوره تبلیغات کسب وکار شما:
در جلسات مشاوره کسب وکار شما باید بدانید در چه زمینه های نیاز به دیده شدن دارید؟
از کدام کانال های تبلیغاتی باید دیده شوید؟
بودجه اولیه مورد نیاز برای تبلیغات مجموعه شما
مدت زمان تبلیغات باید چقدر باشد؟
چه میزان تعداد درخواست را در زمان انجام تبلیغات پاسخ گو خواهید بود؟
ارائه خدمات لازمه در زمینه ی افزایش فروش کسب و کار شما
مشاوره اینستاگرام
طراحی سایت
انجام خدمات سئو
پشتیبانی سایت
مدیریت پروژه
درصورت نیاز با ما تماس بگیرید
02191300463

 سوالات متداول خدمات مشاوره کسب  و کار

آیا در مسیر مشاوره کسب و کار اینترنتی نحوه راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش داده خواهد شد؟

بله در مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هرآنچه که نیاز داشته باشید برای راه اندازی کسب و کار به شما آموزش داده خواهد شد.

چگونه به مجموعه میلان استودیو برای مشاوره کسب و کار اینترنتی اعتماد کنم؟

مجموعه مهردی ام با همراهی مشاورات برجسته و موفق کشوری همواره یکی از بهترین ها در زمینه ی راه انداری کسب و کار و مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی بوده است راه اندازی و مشاوره بیش از 200 کسب کار حرفه ای که مدت هاست در حال فعالیت هستند گواهی بر توانایی تیم میلان استودیو در مسیر راه اندازی کسب و کار است.