میلان استودیو

09303245008

Share on facebook
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp

آموزش نوشتن محتوا

محتوای متنی مناسب

فهرست مطالب

آموزش نوشتن محتوا

محتوا نویسی برای هر کسب و کاری مورد نیاز استمحتوا نویسی شاخه های مختلفی دارد از جمله تبلیغ نویسی که مربوط به طراحی  وتولید تیزرهای مختلف تبلیغاتی و چه از نوع متن و چه از نوع کلیپ میباشد.

محتوا نویسی مناسب چه کسانی است؟

شما با استفاده از آموزش محتوا نویسی میتونید در منزل در مسیر محل کار یا دورکاری و یا هر جا که تونستید دست به قلم بشید و تولید محتوا کنید دوره ی تولید محتوا مناسب همه افرادی هستنش که میخوان وارد بازار کار بشن

محتوای متنی مناسب یکی از مواردی است که می‌تواند تاثیر بسیار مهمی در شناخته شدن و پیشرفت برند و کسب و کار داشته باشد. یک نوشته می‌تواند تبدیل به مقاله‌ای برای سایت، پستی برای شبکه های اجتماعی، متنی برای استفاده در پیامک و ایمیل و یا سناریویی برای موشن گرافی و ویدیو‌های تبلیغاتی شود. هر چه محتوا جذاب‌تر و بهتر نوشته شده باشد، احتمال موفقیت در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی بیشتر می‌شود. تهیه استراتژی محتوا و تقویم محتوایی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند به صاحبان کسب و کار برای استفاده هر چه بیشتر از محتوای متنی کمک کند.

پارامترهای محتوای متنی مناسب

محتوای متنی مناسب و جذاب پارامترهای مشخصی دارد. از مهم‌ترین پارامترهایی که می‌تواند یک نوشته و محتوا را جذاب کند می‌توان به لحن مناسب، ارائه اطلاعات جدید و مناسب، رعایت اصول سئو گوگل، اندازه مناسب متن به توجه به پلت فرم و محل مورد استفاده و عدم تکراری بودن اشاره کرد. باید توجه داشت که معیارهای یک محتوای مناسب و جذاب با توجه به محل و نحوه استفاده از آن می‌تواند تغییر کند. بهترین مثال برای این حرف شبکه‌های اجتماعی است. یکی از نکاتی که در شبکه های اجتماعی باید به آن دقت داشت این است که شاید بسیاری افراد از شبکه های اجتماعی متفاوت استفاده کنند اما لحن مورد استفاده در آن‌ها با هم فرق می‌کند. به عنوان مثال در اینستاگرام شاید بتوان از لحن طنز استفاده کرد اما لحن شبکه اجتماعی لینکدین بسیار رسمی و کاری است.

زمانی که یک نوشته و مقاله در سایت از معیارهای لازم برخوردار باشد بسیار راحت‌تر به صفحه اول گوگل می‌رسد و انسان‌های بیشتری با سایت و کسب و کار شما آشنا می‌شوند. متن جذاب یک پیامک یا ایمیل می‌تواند در میزان توجه به آن تاثیر داشته باشد و در نهایت می‌توان گفت که محتوای مناسب و اصولی پایه اصلی دیجیتال مارکتینگ موفق است.

تولید محتوا انواع و دسته‌های بسیاری دارد که محتوای متنی عمومی، متن تخصصی، محتوای شبکه های اجتماعی، متون تبلیغاتی، محصول نویسی، سناریو و متن‌های کوتاه برای پیامک و کپشن قسمتی از پرکاربردترین انواع محتوای متنی است.

ثبت ديدگاه