Google admob چیست؟ نحوه درآمد زایی دلاری از ادموب

گوگل-ادموب-چیست2-؟

فهرست مطالب

شاید شما هم یکی از سازندگان یا توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایلی باشید که دوست دارید از این اپلیکیشن هایتان درآمد دلاری کسب کنید و به کسب و کار خود رونق ببخشید. از این رو ما تصمیم گرفتیم در این مطلب به شما روشی را آموزش دهیم که بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید. این روش هیجان انگیز به وسیله پلتفرم Google Admob یا به زبان فارسی همان گوگل ادموب انجام می شود که در ادامه این مطلب توضیح می دهیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید؛ بنابراین تا انتها مطلب با ما همراه باشید.

گوگل ادموب

گوگل ادموب یک پلتفرم است که در آن توسعه دهندگان اجازه دارند تا تبلیغات های با کیفیتی را در برنامه خود نمایش دهند و از همین راه درآمد کسب کنند. یکی از مزایای مهم این روش این است که تمامی الگوریتم های آن هوشمند است؛ به این صورت که شما می توانید با استفاده از سیستم مزایده ای، تبلیغات خلاقانه و همچنین قالب های متنوع تبلیغاتی بیشترین درآمد را برای خود به وجود بیاورید.

در واقع نمایش تبلیغات در اپلیکیشن های شما می تواند یک معامله دو سر سود باشد؛ بدین شکل که کسانی که تبلیغ می دهند دنبال مخاطبین شما هستند، زمانی که شما تبلیغات را در برنامه خود قرار می دهید، مخاطبان شما به سمت آن جذب می شوند و آن را دنبال می کنند. از طرفی دیگر شما می توانید به واسطه نمایش این تبلیغات از طرف مقابل خود هزینه بگیرید و از این راه کسب درآمد کنید.

هدف گوگل ادموب فقط این نیست که شما برای ایجاد درآمد های پایدار و بیشتر توانمند شوید، بلکه با ابزارهایی که در عین حال قدرتمند هستند هم کار شما آسان تر خواهد شد که در این صورت به توسعه دهندگان کمک بزرگی می شود.

بنابراین شما می توانید با گوگل ادموب:

  • درآمد خود را به حداکثر برسانید.
  • کاربران خود را درگیر کنید.
  • اجازه دهید تا کارها به طور منظم انجام شوند.
  • از برند خود محافظت کنید.
  • درک دقیق تری داشته باشید.

درآمد از ادموب

برای این که بتوانید از طریق پلتفرم گوگل ادموب درآمد دلاری کسب کنید، نیاز به یک برنامه اندرویدی دارید که در این راستا برنامه شما باید جذاب و هیجان انگیز باشد تا افراد تمایل داشته باشند اپلیکیشن ساخته شده توسط شما را دانلود کنند؛ چرا که هر چه دانلود و نصب برنامه شما بیشتر باشد، احتمال دریافت تبلیغ اولیه و تبلیغ با نرخ های بیشتر برای شما افزایش خواهد یافت. اگر می خواهید برنامه شما شناخته تر شود، پیشنهاد می کنیم بعد از توسعه نرم افزار خود در پلتفرم گوگل ادز تبلیغ برنامه خود را بگذارید تا در مدت زمان کوتاهی میزان دانلود و نصب نرم افزار شما افزایش یابد بعد از این کار باید افتتاح حساب در ادموب را انجام دهید که در ادامه مطلب این روش را به شما توضیح خواهیم داد. اگر همچنان دنبال درآمد دلاری هستید پیشنهاد میکنم مقاله

درآمد دلاری با گوشی در ایران را نیز مطالعه کنید.

میزان درآمد از ادموب

این که شما به چه میزانی از گوگل ادموب درآمد داشته باشید، بستگی به میزان موفقیت و محبوبیت اپلیکیشن شما دارد. به این معنا که هنگامی که شما اپلیکیشنی را راه اندازی می کنید و هنوز نصبی از آن نداشته اید و افراد کمی با آن آشنا هستند، اگر تبلیغی هم انجام دهید، هزینه خاصی دریافت نخواهید کرد.

همان طور که پیش تر اشاره کردیم بهترین کار این است که ابتدا برنامه خود را توسعه دهید و سپس با استفاده از پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادز آن را تبلیغ کنید.

بعد بالا رفتن تعداد نصب اپلیکیشن تان شما می توانید از سه طریق CPM، CPC و CPE به واسطه تبلیغات ادموب درآمد دلاری کسب کنید.

CPC به معنای هزینه بابت هر کلیک است؛ در واقع در این روش شما باید بابت هر کلیکی که روی تبلیغ انجام می شود از تبلیغ دهنده هزینه دریافت کنید.

CPM به معنای هزینه به ازای هر ایمپرشن است، به این شکل که در ازای هر هزار بار دیده شدن تبلیغ توسط مخاطبانتان، از تبلیغ دهنده تعرفه تعیین شده را می گیرید.

CPE هم به معنای هزینه به ازای هر تعامل کاربر با تبلیغ است که در این صورت تعاملاتی مانند نصب برنامه که در حال تبلیغ شدن است، شما هزینه را از تبلیغ کننده خواهید گرفت.

افتتاح حساب ادموب

برای این که بتوانید از گوگل درآمد زایی کنید، نیاز دارید تا یک حساب تایید شده در گوگل ادسنس ایجاد کنید. البته احراز هویت برای گوگل کمی دشوار است اما جای نگرانی نیست، ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

گام اول این است که در قسمت ادسنس گوگل یک حساب برای خود ایجاد کنید. سپس بعد از ثبت آدرس سایت، گوگل سایت شما را بررسی خواهد کرد. در صورتی که شما شرایط استفاده از گوگل ادسنس را داشته باشید، سایت شما پس از بررسی تایید خواهد شد.

از آن جایی که کشور ایران تحریم است، این پلتفرم از زبان فارسی پشتیبانی نخواهد کرد. به همین دلیل پس از تایید سایت شما، باید در ابتدای کار یک آدرس غیر ایرانی به همراه شماره تلفن غیر ایرانی و مهم تر از همه یک حساب بانکی بین المللی به گوگل ادسنس ارائه دهید.

حساب بانکی شما باید حتما سوییفت داشته باشد که این کار را مراکز معتبری مانند مرکز ما می تواند با ایجاد حساب در کشورهای همسایه مانند ترکیه برای شما انجام دهند.

این حساب برای شما در بانک ایجاد خواهد شد و پس از آن ویزا و مستر کارت فیزیکی هم در همان روز به واسطه بانک برای شما صادر می گردد.

برای این که بتوانید آدرس و شماره تلفن غیر ایرانی هم به سایت بدهید، نگران نباشید چرا که مرکز ما این کار را برای شما انجام خواهد داد.

بعد از این که ثبت نام شما در گوگل ادسنس به پایان رسید، حالا به راحتی می توانید در گوگل ادموب حساب باز کنید و برنامه خود را در پلی استور منتشر کرده و از سایر برنامه سازان تبلیغ گرفته و از این راه درآمد دلاری کسب کنید.

ارسال یک دیدگاه

یک × 2 =

کمک نیاز دارید?