مشاوره سئو

یکی از مهم ترین اقداماتی که بعد از راه اندازی یگ وبسایت  نیاز است سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد تا بهترین نتیجه را در رشد کسب و کار خود داشته باشید . برای دیده شدن سایت حود در نتایج یک گوگل شما میتوانید یک متخصص سئو داشته باشید یا با با  مشاوره سئو حرفه ای و یک استراتژی دقیق توسط یک تیم سئو وبسایت خود را به نتایج دلخواهتان برسانید .

مشاوره سئو بطور خلاصه شامل خدماتی از قبیل مشاوره تحقیق کلمه کلیدی ، مشاوره تکنیکال سایت ، مشاوره سئو داخلی و خارجی و غیره می باشد که در ادامه بطور کامل توضیح داده ایم . 

مشاور سئو کیست ؟

برای مشاوره سئو شما به شخصی نیاز دارید تا قدم به قدم کلیه اقداماتی که باعث رشد وبسایت شما در نتایج موتور های جستجو مانند گوگل می شود را به شما ارائه دهد . مشاور سئو می تواند یک شخص یا حتی یک تیم سئو کار باشند که مشاوره سئو را به شما و تیمتان ارائه می دهند . 

در اصل مشاور سئو  شخصی با تجربه و ماهر در زمینه بهینه سازی وبسایت می باشد که به شما کمک می کند به مسیر درست در جهت رشد کسب و کار خود حرکت کنید و در زمانی مناسب به نتیجه دلخواه خود برسید .

خدمات مشاوره سئو

با خدمات مشاوره سئو تیم مهر دی ام کلیه خدمات زیر بصورت دقیق براتون ارائه می گردد.

سئو داخلی

کلیه خدماتی که در داخل سایت شما انجام می شود را سئو خارجی یا on page تعریف می کنند . اقداماتی مانند لینک سازی داخلی ، بهینه سازی محتوا و تصاویر از جمله خدمات سئو داخلی مبیباشد .

استراتژی محتوا

غیر از اینکه شما باید مناسب ترین محتوا را تولید کنید برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب برای انتشار محتوا قدم اصلی در استراتژی تولید محتوا می باشد .

تحقیق کلمه کلیدی

انتخاب یا پیدا کردن کلمات پولساز یا کلماتی که باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود ملزم به این است که بصورت دقیق با ابزار های مانند کیورد فایندر و غیره بررسی گردد تا بهترین کلمات را برای شروع استفاده کنیم

سوشیال مارکتینگ

در کنار سئو سایتتون ، استفاده از خدمات شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و غیره کمک شایانی به رشد سایت شما خواهد داشت و با یکسری تکنیک ها می توان به این هدف رسبید.

سئو خارجی

برعکس سئو داخلی ، کلیه اقداماتی گه در بیرون سایت برای بهبود سایت هدف انجام می گیرد را سئو خارجی یا off page می گویند . خدماتی مانند لینک سازی های خارجی مانند کمپین های رپورتاژی و غیره ...

سئو تکنیکال یا فنی سایت

در کنار سئو داخلی ، سایت شما باید از یک اسکلت بندی مناسب و بهینه بهره ببرد تا هم کاربر هم موتور های جستجو خزش آسون تری داخل سایت شما داشته باشند.

چه زمانی به مشاوره سئو نیازمندیم ؟

زمان در سئو حرف اول را می زند ممکن است یک وبسایت در کلمه مورد نظر در عرض 3 ماه و ممکن یک سایت در همان کلمه در طول 6 ماه به جایگاه مد نظر برسد . درست است فاکتورهای زیاد برای این امر نیاز است اما پیاده سازی این فاکتور ها از همین امروز بهتر است یا فردا ؟ یبرای نتیجه گیری سریع و بهتر در زمنیه کاری خودتان نباید زمان را از دست داد زیرا همین حالا که این متن ار می خوانید ممکن است رقیب شما در حال انجام سئوی سایت خود باشد. .

در نتیجه از همین امروز برای رشد سایتتون باید به یک تیم سئو مراجعه کنید یا از مشاوره سئو یک تیم یا یک شخص حرفه ای در این زمینه استفاده کنید .

مشاوره سئو رایگان

در مشاوره سئو رایگان ، در حدود 15 دقیقه پیش زمینه های مورد نیاز برای یک مشاوره حرفه ای را برای شما مشخص می کنیم تا بصورت حرفه ای مشاوره سئو را شروع کنیم.

برای 15 دقیقه مشاوره رایگان هم میتوانید بصورت تلفنی با ما در تماس باشید هم میتوانید  شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را در فرم وارد کنید و دکمه ثبت درخواست را کلیک کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم .

نام و نام خانوادگی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://milanstudio.net/?p=8666
کمک نیاز دارید?