خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو سایت یکی از نخصصی ترین خدمات در زمینه دیجیتال مارکتینگ میباشد در  واقع شما ابتدا به عنوان کارفرما باید بدانید  خدمات سئو چیست؟ و از اینجا آغاز راه پرپیچ و خم دیجیتال مارکتینگ رقابتی میباشد درواقع با  استفاده از خدمات سئو  حرفه ای میتوانید به ازای کلماتی که مناسب کسب و کار شماست در موتور های جست و جو در جایگاه بهتری قرار بگیرید و فروش بیشتری داشته باشید.

خدمات سئو حرفه ای سایت نیازمند تجربه و سابقه کاری مرتبط میباشد که تیم میلان استودیو همه این ابزار ها را جهت انجام خدمات حرفه ای سئو دارد.

توصیه میکنیم اگر پشتیبان سایت ندارید خدمات پشتیبانی سایت میلان استودیو را ببینید

خدمات سئو-میلان استودیو

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید

 

مراحل انجام خدمات سئو میلان استودیو

مشاوره سئو

مشاوره و انتخاب مسیر مناسب در جهت رقابت در موتور های جست و جو و جلوگیری از هزینه های اضافی در مسیر خدمات سئو.در مشاوره سئو سئو تلاش میکنیم بهترین پکیج ها را برای شما طراحی کنیم و با تدوین استراتژی اختصاصی کسب و کار جایگاه کسب و کار شما را بهبود دهیم.

لینک سازی

لینک سازی با برنامه دقیق به منظور افزایش ورودی صفحات با اولویت بالا با توجه به الگوریتم های گوگل و جلوگیری از اسپم شدن توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد. پس با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید.

استراتژی سئو

الگوریتم های گول با توجه به رفتار مخاطب تغییر خواهند کرد ، پس با توجه به اینکه می توان دریاقت که تدوین و طراحی استراتژی سئو نیازمند دانش و تجربه کافی میباشد .تیم خدمات سئو میلان استودیو با تجربه و دانش کافی بهترین استراتژی سئو را برای شما برنامه ریزی خواهد کرد.

بازاریابی محتوا

تولید محتوای ارزشمند با توجه به کسب و کار شما کمک شایانی به بهبود رتبه شما در موتور جست و جو خواهد کرد ، اما عموما صاحبان کسب و کارها با تولید محتوا آشنا نیستند.آموزش تولید محتوای حرفه ای را توسط تیم میلان استودیو تجربه خواهید کرد.

انتخاب کلمه کلیدی مناسب

مخاطبین شما چه کلماتی را جست و جو می کنند؟ انتخاب کلمه کلیدی مناسب مانع ایجاد هزینه های گزاف خواهد شد.با کمک تیم ما می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.انتخاب اشتباه کلمه کلیدی میتواند ضرر های جبران ناپذیری در مسیر سئو داشته باشد.

سئو تکنیکال

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو در زمینه ی سئوی داخلی ، سئوی تکنیکال می باشد ؛ بهینه سازی کد های سایت ، افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی تصاویر و کش اختصاصی از موارد مربوط به سئوی تکنیکال می باشد که توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد.

تضمین حضور در صفحه اول گوگل برای اولین بار با میلان استودیو

نمونه خدمات سئو میلان استودیو

مشاهده تصویری

در کلیپ روبرو چکیده ای از نمونه بهینه سازی سایت های گالری انزو و کتاب جم را توسط تیم میلان استودیو می توانید مشاهده کنید .

برای مشاوره و خدمات سئو با تیم میلان استودیو در تماس باشید.

گالری انزو

سایت گالری انزو از وارد کننده ها و فروش ساعت مچی های کپی در ایران می باشند که از مهر ماه سال 99 سئو سایت خود را به تیم میلان استودیو سپرده اند .

کلمات کلیدی :

کتاب جم

سایت کتاب جم , یکی از سایت های آنلاین در زمینه فروش کتاب های کمک درسی و عمومی می باشد که از مهر ماه سال 99 سئو سایت خود را به تیم میلان استودیو سپرده است

کلمات کلیدی :

برای مشاوره سئو و بهینه سازی سایتتون با ما درتماس باشید

30 دقیقه مشاوره رایگان سئو (همین حالا)

با انتخاب خدمات سئو و بهینه سازی سایت آینده کاری خود را تضمین میکنید

 • افزایش فروش با قرار گیری در صفحه اول نتایج گوگل
 • تاثیر پایدار وعدم افت ناگهانی جایگاه در نتایج گوگل
 •  بازدید کنندگان شما تبدیل به مشتری شما خواهند شد
 • باانتخاب خدمات حرفه ای سئو برند خود به کاربران معرفی کنید

در مراحل خدمات سئو با میلان استودیو آموزش دیجیتال مارکتینگ نیز توسط کارشناسان میلان استودیو ارائه خواهد شد.

سوالات متداول خدمات سئو

پروژه های موفق ما تضمین موفقیت شماست با افتخار میتوانیم بیان کنیم که کسب و کار هایی که خدمات سئو را انتخاب کرده اند هم اکنون جزو موفق ها هستند

با انتخاب خدمات حرفه ای سئو میلان استودیو میتوانید یکی از برترین ها و فروش خود را افزایش دهید بدین صورت که براساس جایگاه شما وشرابط فعلی کسب و کار شما تخمین میزان بازدهی از حدود 3 ماه تا 6 ماه میباشد.

در اولین جلسه ی حضور در مجموعه ی میلان استودیو مدیر واحد سئو شما را درباره ی انتخاب کلمات کلیدی مناسب راهنمایی میکند و پس از بحث و گفت و گو در مورد کلمات مناسب سئوی سایت شما با همکاری با تیم سئوی میلان استودیو تحقیق کلمات کلیدی آغاز میشود.

شما در مرحله اول از خدمات تضمینی سئو باید در جلسات مشاوره وانتخاب کلمات کلیدی شرکت کنید و باجلسات مختلف به نتیجه ی واحد در سئو سایت خواهیم رسید

خدمات سئو

هزینه سئو سایت

مشاوره سئو

2 میلیون تومان شروع از
 • مشاوره انتخاب کلمه کلیدی
 • تعیین اولویت صفحات
 • مانیتورینگ وضعیت سایت شما
 • مشاوره افزایش نرخ کلیک
 • آموزش سازمانی

تدوین استراتژی سئو

3 میلیون تومان شروع از
 • انتخاب کلمه کلیدی هدف
 • تحلیل رقبا
 • تعیین لیک سازی داخلی
 • برنامه لینک سازی خارجی
 • بهنیه سازی کدهای سایت

انجام سئو سایت

4 میلیون تومان شروع از
 • سئوی فنی سایت
 • تولید محتوا
 • سئو خارجی
 • سئو داخلی
 • ارائه گزارش ماهیانه

اگر به هر دلیل احساس میکنید پکیج ها مناسب شما نیست با ما تماس بگیرید.02191300463

انجام خدمات سئو برای کسب و کار شما الزامی است

هرگونه تبلیغات برای کسب وکار شما عموما ناپایدار خواهد بود برای مثال تبلیغات رادیویی و یا تلویزونی مدت زمان کوتاهی برای شما ماندگای خواهد داشت و مجددا برای دیده شدن باید هزینه ی گزافی کنید اما در مقابل با خدمات سئو و بهینه سازی سایت با یک بار هزینه همیشه در معرض دید مخاطب خواهید بود و هزینه های سئو به مراتب کمتر از تبلیغات تلویزونی و رادیویی خواهد بود.

تضمین خدمات سئو ارزان در میلان استودیو

ما در میلان استودیو تلاش کردیم پکیج های مناسب با شرایط اقصتادی را ویژه کسب و کارها تدوین کنیم و هزینه سئو سایت در میلان استودیو طبق تحقیقات یکساله تیم میلان استودیو میباشد و میتوان تضمین کرد که این پکیج ها تضمین خدمات سئو ارزان میباشد درواقع با مشاهده نمونه کارهای سئو میلان استودیو مشاهده خواهید کرد که ما به هیچ عنوان کیفیت را فدای کیمیت نکرده ایم و نخواهیم کرد.

خدمات سئو چگونه به برند سازی من کمک میکند؟

کمتر از 5% مشتریانی که از سایتی برای اولین بار دیدن میکنند , فرایند خرید را تا انتها پیگیری میکنند درواقع محتوای شما باید آنقدر جذاب باشد که مخاطب شوق حضور در سایت شما را داشته باشد بدین معنی که با مشاهده ی پیوسته ی سایت شما در نتایج گوگل به ازای جست و جوی کلمات مختلف اعتماد درمخاطب ایجاد خواهد شد و نام شما در ذهن مخاطب نقش خواهد بست و ترجیحا جهت خرید شما را انتخاب خواهد کرد

مجموعه اقدامات خدمات سئو میلان استودیو

تحقیق کلمه کلیدی

تدوین استراتژی سئو

لینک سازی خارجی

ارائه برنامه اختصاصی صفحات ورود

ارائه برنامه اختصاصی صفحات ورود

حذف لینک های منفی

ایجاد وبلاگ

بررسی کشی سایت

تحلیل رقبا

رپورتاژ آگهی

بررسی سایت مپ

بهینه سازی طبق الگوریتم گوگل

گزارش وضعیت بک لینک

بررسی نسخه موبایل

بررسی کلمات کلیدی رقبا

تنظیم متا تگ ها

تدوین کمپین تولید محتوا

بررسی سایت مپ

لینک سازی داخلی

کاهش حجم تصاویر

ارائه گزارش ماهیانه

فشرده سازی css و java

بهینه سازی قالب

بهینه سازی تگ های h

تحلیل سئوی داخلی و خارجی

بررسی وضعیت هاست و دامنه

کاهش حجم تصاویر

بررسی ssl دامنه

اتصال به سرچ کنسول

بررسی عنوان صغحات

بررسی مشکلات قالب

مانیتورینگ سئوی منفی و دفع آن

خدمات میلان استودیو

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل تضمین افزایش فروش شماست . در واقع با پرداخت هزینه تضمین می کنید تا کسب و کار شما در صفحه یک گوگل مشاهده شود

آموزش دیجیتال مارکتینگ

با فراگیری آموزش های دیجیتال مارکتینگ مدیریت صفر تا صد بازاریابی کسب وکارخود ار برعهده داشته باشیدوبصورت حرفه ای بفروشید

پشتیبانی سایت

نگران پشتیبانی کسب و کار آنلاین و فروشگاه خود نباشید میلان استدیو پشتیبان تمام وقت کسب و کار شما خواهد بود