خدمات سئو

در زبان ساده خدمات سئو سایت ، به کلیه فعالیت هایی که موجب بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتور های جستجو می شود گفته می شود که هر سایتی نسبت به حوزه کاری و رقابت در آن کسب و کار در زمانی خاص به رتبه های برتر یا رتبه یک خواهد رسید.

انجام خدمات سئو

بهینه‌سازی و انجام خدمات سئو سایت و ارتقاء رتبه‌بندی آن در موتور جستجوی گوگل، قدمی بزرگ در شناخته شدن برندتان، فروش محصول و ارائه خدمات است. علت اهمیت سئو این است که موتورهای جستجو، یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی هستند که باعث نمایش برندتان می‌شوند.

اگر سایتی را برای پیشرفت و معرفی کسب و کارتان طراحی کرده‌اید، قدم بعدی این است که ترافیک سایت‌تان را بالا ببرید و یکی از روش‌های موثر برای رسیدن به این هدف، انجام خدمات سئو است‌.

خدمات سئو تضمینی

خدمات سئو را میتوان پاشنه ای برای افزایش فروش سایت دانست به این صورت که وقتی کاربر جست و جو میکند خرید موبایل با مشاهده سایت شما در نتایج بالای صفحه میزان اعتماد و اعتبار برند شما افزایش خواهد یافت این روش در بسیاری از بند های مطرح جهان نیز وجود دارد در مجموعه ی میلان استودیو خدمات سئو بصورت تضمینی ارائه میشود در واقع در پایان مدت قرار داد شما سایت خود را در بین نتایج برتر خواهید دید.

خدمات سئو سایت

مراحل انجام سئو سایت

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا یکی دیگر از خدمات سئو ارائه شده در مسیر سئو میباشد با تحلیل رقبا میتوان یافت که رفتار آن ها در کلمات مختلف چگونه است و با تحلیل رفتار آن ها میتوان از کلمات مربوطه پیشی گرفت.

لینک سازی

لینک سازی با برنامه دقیق به منظور افزایش ورودی صفحات با توجه به الگوریتم های گوگل و جلوگیری از اسپم شدن توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد. پس با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید.

بازاریابی محتوا

تولید محتوای ارزشمند شما کمک شایانی به بهبود رتبه شما خواهد کرد ، اما عموما صاحبان کسب و کارها با تولید محتوا آشنا نیستند.آموزش تولید محتوای حرفه ای را توسط تیم میلان استودیو تجربه خواهید کرد.

مشاوره سئو

یکی از مهم ترین اقدامات سئو تکنیکال بهینه سازی کد های سایت ، افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی تصاویر و کش اختصاصی از موارد مربوط به سئوی تکنیکال می باشد که توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد.

برای مشاوره سئو و بهینه سازی سایتتون با ما درتماس باشید

30 دقیقه مشاوره رایگان سئو (همین حالا)

مجموعه اقدامات خدمات سئو میلان استودیو

تحقیق کلمه کلیدی

تدوین استراتژی سئو

لینک سازی خارجی

ارائه برنامه اختصاصی صفحات ورود

حذف لینک های منفی

ایجاد وبلاگ

بررسی کشی سایت

تحلیل رقبا

رپورتاژ آگهی

بررسی سایت مپ

بهینه سازی طبق الگوریتم گوگل

گزارش وضعیت بک لینک

بررسی نسخه موبایل

بررسی کلمات کلیدی رقبا

تنظیم متا تگ ها

تدوین کمپین تولید محتوا

بررسی سایت مپ

لینک سازی داخلی

کاهش حجم تصاویر

ارائه گزارش ماهیانه

فشرده سازی css و java

بهینه سازی قالب

بهینه سازی تگ های h

تحلیل سئوی داخلی و خارجی

بررسی وضعیت هاست و دامنه

کاهش حجم تصاویر

بررسی ssl دامنه

اتصال به سرچ کنسول

بررسی عنوان صغحات

بررسی مشکلات قالب

مانیتورینگ سئوی منفی و دفع آن

خدمات سئو ارزان

بسیاری از کسب و کارهای نوپا و تازه تاسیس به جهت محدودیت بودجه مالی و محدودیت زمان نیاز به استفاده از خدمات سئو ارزان دارند از این رو مجموعه میلان استودیو با فعال کردن پکیج‌های سئو ارزان ویژه کسب و کارهای نوپا و تازه تاسیس و همچنین کسب و کارهایی که نیاز به خدمات سئو ارزان دارند گام بزرگی در جهت حمایت از کسب و کارها برداشته است از این رو کسب و کارهایی که نیاز به استفاده از خدمات سئو ارزان دارند می‌تواند با تماس با مجموعه میلان استودیو نسبت به اخذ راهنمایی و مشاوره در مورد خدمات سئو ارزان اقدام کنند.خدمات سئو ارزان آیا بی کیفیت است؟بسیاری از صاحبان کسب و کار سوال را می‌پرسند که آیا خدمات سئو ارزان خدمات بی‌کیفیت و بی‌نتیجه‌ای است در پاسخ به این سوال می‌توان خدمات سئو ارزان همان خدمات سئوی حرفه‌ای میباشد منتها تعداد کلمات و هدف گذاری محدودتر میباشد از این رو تمام تمرکز تیم سئو روی کلمات محدود و افزایش ورودی سایت می‌باشد در نتیجه تفاوت خدمات سئو ارزان با خدمات سئو حرفه‌ای فقط در تعداد کلمات می‌باشد و کیفیت خدمات در بهترین شکل خود انجام خواهد شد.

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم .

هزینه خدمات سئو

قیمت و هزینه خدمات سئو را نمیتوان بصورت دقیق بیان کرد زیرا فاکتورهای زیادی در قیمت سئوی سایت شما دخیل هستند که از جمله می توان به سطح رقابتی کسب و کار شما ، وضعیت کنونی سایت شما و غیره اشاره کرد .

برای استعلام دقیق هزینه انجام سئو سایت خود با مشاورین ما در تماس باشید تا بصورت دقیق از هزینه های سئو سایتتان مطلع شوید.

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم .

خدمات سئو وب سایت چیست؟

از آنجایی که روزانه میلیاردها سرچ در گوگل صورت می‌گیرد، این پلتفرم و نتایجی که با هر بار جستجو به مخاطب نشان می‌دهد، نقش مهمی در تصمیم‌گیری فرد ایفا می‌کنند.

خدمات سئو سایت با استفاده از روش‌های هوشمندانه (مثل استفاده درست از کلمات کلیدی، بهبود سرعت لود صفحه، ساختار صفحه، نحوه طراحی قالب و…) به وبسایت‌تان کمک می‌کنند که جزو صفحات اول در نتایج جستجو باشد. در نتیجه فرصت این را دارید که در زمان مناسب به شمار زیادی از مخاطبان معرفی شوید‌.

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات سئو وبسایت با تدوین استراتژی محتوایی مناسب، تولید محتوا، کدنویسی سایت، لینک سازی خارجی و… ترافیک بالایی را وارد سایت‌تان می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که خدمات و محصولات‌تان را به شمار زیادی از افراد معرفی کنید.

خدمات سئو وب سایت

خدمات سئو حرفه ای

تضمین صفحه یک تخصص ماست.

بازاریابی محتوا

تولید محتوای ارزشمند با توجه به کسب و کار شما کمک شایانی به بهبود رتبه شما در موتور جست و جو خواهد کرد ، اما عموما صاحبان کسب و کارها با تولید محتوا آشنا نیستند.آموزش تولید محتوای حرفه ای را توسط تیم میلان استودیو تجربه خواهید کرد.

لینک سازی

لینک سازی با برنامه دقیق به منظور افزایش ورودی صفحات با اولویت بالا با توجه به الگوریتم های گوگل و جلوگیری از اسپم شدن توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد. پس با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید.

سئو تکنیکال

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو در زمینه ی سئوی داخلی ، سئوی تکنیکال می باشد ؛ بهینه سازی کد های سایت ، افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی تصاویر و کش اختصاصی از موارد مربوط به سئوی تکنیکال می باشد که توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد.

تحلیل رقبا

تحلیل رقبا یکی دیگر از خدمات سئو ارائه شده در مسیر سئو میباشد با تحلیل رقبا میتوان یافت که رفتار آن ها در کلمات مختلف چگونه است و با تحلیل رفتار آن ها میتوان از کلمات مربوطه پیشی گرفت.

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم .

خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس یا سایت هایی که با زبان های دیگه طراحی شده اند تقریبا مشابه هم بوده و یکسری تفاوت های جزئی دارند .

سوالات متداول خدمات سئو

هزینه خدمات سئو با توجه به نوع وبسایت شما و سختی رقابت در کسب و کار شما متفاوت می باشد.

هزینه خدمات سئو با توجه به نوع وبسایت شما و سختی رقابت در کسب و کار شما متفاوت می باشد.

انجام خدمات سئو از بهترین روش ها جهت بهبود رتبه های شما در نتایج گوگل می باشد که این عمل باعث رشد فروش و دیده شدن کسب و کار شما در دنیای کسب و کار آنلاین خواهد بود .

خدمات سئو ارزان را میتوان در سایت ها و کسب و کارهایی که رقابت پایین دارند ارائه داد .

خدمات سئو چگونه به رشد و پیشرفت کسب و کار شما کمک خواهد کرد؟

خدمات سئو سایت همواره با افزایش رشد تعداد ورودی های هدفمند شما در جهت رشد فروش کمک ویژه ای خواهد کرد برای مثال کاربری که به دنبال خرید گوشی سامسونگ مدل x میباشد زمانی که نسبت به جست و جوی این کلید واژه در موتور جست و جو اقدام کندبا دیدن سایت شما در موتور های جست و جو آن هم در رتبه های بالاتر مسلما میزان اعتماد کاربر افزایش خواهد یافت و با خیال آسوده نسبت به خرید اقدام خواهد کرد

تاثیرات سئو تضمینی وب سایت در ارتقاء کسب و کارها

برخی از مزایای سئو برای بهبود کسب و کارتان، شامل این مواردند:

افزایش فروش

این که سئو می‌تواند فروش‌تان را چندبرابر کند اصلا اغراق نیست. اگر کالا یا خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه‌ای را عرضه کنید، تنها در عرض چند ماه می‌توانید به یک برند شناخته شده تبدیل شوید. البته شرط رشد این است که از استراتژی‌های صحیح سئو استفاده کنید تا نرخ تبدیل و ترافیک سایت‌تان بالا برود.

افزایش اعتماد و اعتبار

از آنجایی که کاربران تا حد زیادی به گوگل اعتماد دارند زمانی که سایتی در صدر نتایج جستجو باشد، خواه ناخواه سبب ایجاد حس اطمینان در مخاطب می‌شود.

افزایش آگاهی از برند

سئو باعث می‌شود که برندتان به چشم مخاطب بخورد و حتی اگر همان زمان قصد خرید نداشته باشد، ممکن است بعدها برای خرید برگردد. برای بازگشت مخاطب و مشتری، سئو این امکان را برای شما فراهم می‌کند که برای مخاطبان ایمیل ارسال کنید.

افزایش فالوورهای رسانه‌های اجتماعی

بسیاری از افرادی که از وبسایت‌تان بازدید می‌کنند برای این که بتوانند کاملا به شما اعتماد کنند، به تحقیق در خصوص معتبر بودن برندتان می‌پردازند. در همین راستا ممکن است شبکه‌های اجتماعی شما همچون اکانت اینستاگرام‌تان را دنبال کنند تا به خوبی در خصوص نظرات و تجربه‌های خرید دیگر کاربران تحقیق کنند.

افزایش سرعت وبسایت

در صورتی که سئو سایت را به شرکت‌های باتجربه بسپارید، این شرکت‌ها می‌توانند به طرز چشمگیری سرعت سایت‌تان را افزایش دهید. هر چه سرعت سایت بالاتر باشد، کاربران تجربه بهتری دارند و این سبب بهبود رتبه‌بندی سایت شما می‌شود.

انجام سئو سایت برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

در حقیقت خدمات سئو سایت برای طیف گسترده‌ای از مشاغل و کسب و کارها مناسبند و بهترین نتایج را برای آن‌ها فراهم می‌کنند. حتی اگر یک کسب و کار کوچک و تازه تاسیس دارید، انجام درست سئو می‌تواند به شما کمک کند که در زمان کوتاهی به یک برند شناخته شده تبدیل شوید. نکته مهم این است که انجام خدمات سئو را به افراد درستی بسپارید.

قیمت سئو تضمینی

اگر تعرفه سئو را استعلام گرفته باشید حتما متوجه شده‌اید که شرکت‌های گوناگونی هستند که از روش‌های مختلف برای انجام خدمات سئو استفاده می‌کنند.

قیمت سئو بسته به گستردگی کار، نوع خدمات و بیزینس‌تان، نوع سایت‌تان و پیچیدگی کار متفاوت است. علاوه بر این برخی از شرکت‌ها به واسطه خوشنام بودن‌شان تعرفه‌های بالاتری دارند. پس می‌توانیم نتیجه بگیریم که سئو هیچ هزینه ثابتی ندارد.

ویژگی‌های یک شرکت سئوی خوب

اگر بالاخره تصمیم‌تان را گرفته‌اید که از طریق انجام خدمات سئو به پیشرفت کسب و کارتان کمک کنید، باید بدانید که همه شرکت‌ها نمی‌توانند نتیجه خوبی را برای شما فراهم کنند. در حقیقت برخی از ویژگی‌هایی که یک شرکت سئوی خوب دارد شامل این مواردند:

صداقت

بهترین شرکت‌های سئو کاملا با شما صادق هستند و به شما آمار و ارقام دروغینی اعلام نمی‌کنند. آن‌ها به شما می‌گویند که اهداف مد نظرتان عملی هستند یا نه.

نتایج واقع بینانه

یک شرکت سئوی خوب از همان اول صد درصد قول نمی‌دهد که می‌تواند در مدت کوتاهی وبسایت‌تان را در صفحه اول گوگل قرار دهد و سبب افزایش مشتری‌ها شود. به طور کلی خدمات سئو نیاز به زمان و صبر دارند و اگر کسی وعده یک شبه موفق شدن را به شما داد بدانید که یک جای کار می‌لنگد.

تهیه منظم گزارش

یک شرکت سئوی خوب، شما را هم در جریان پیشرفت کار قرار می‌دهد. این شرکت‌ها به صورت ماهانه یا فصلی به شما شواهد آماری، نرخ تبدیل، میزان پیشرفت رتبه بندی و… را ارائه می‌دهند.

پاسخگویی مناسب

بهترین شرکت‌های سئو روش‌های تماس متعددی دارند تا هر زمانی که خواستید بتوانید با آن‌ها تماس بگیرید و روند کار را پیگیری کنید. در حقیقت پاسخگویی مناسب نشان دهنده تعهد شرکت برای پیشرفت مشتریان است.

تبلیغات یا سئو سایت؟ کدام یک بهتر است؟

همانطور که می‌دانید سئو فقط یکی از راه‌های دیده شدن است و برخی از افراد برای ارتقاء سایت‌شان از تبلیغات در گوگل (گوگل ادز) استفاده می‌کنند.

برخی از مزایای سئو نسبت به تبلیغات شامل این موارد هستند:

 • در تبلیغات گوگل، به ازای هر کلیک شما باید هزینه‌ای را پرداخت کنید. اما در سئو، ترافیکی که وارد سایت‌تان می‌شود رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه جداگانه برای تک تک افراد بازدیدکننده نیست.
 • زمانی که تبلیغات گوگل ادز به پایان برسند، دیگر سایت‌تان در صفحه نتایج نشان داده نمی‌شود. اما زمانی که برای سئو هزینه کنید، یک ترافیک دائمی و همیشگی را تجربه خواهید کرد. حتی اگر زمانی تصمیم گرفتید که صرف هزینه برای سئو را متوقف کنید، باز هم رتبه‌بندی سایت‌تان خیلی تغییر نمی‌کند.
 • مزیت دیگر سئو نسبت به تبلیغ این است که اکثر کاربران علاقه چندانی به کلیک روی لینک‌های تبلیغاتی ندارند. از آنجایی که معمولا این تبلیغات با آیکون Ad در صفحه نتایج گوگل نمایش داده می‌شوند، کاربران اغلب این لینک‌ها را نادیده می‌گیرند و سراغ دیگر نتایج موجود می‌روند.

خدمات سئو چقدر زمان میبرد؟

خدمات سئو عموما بستگی به میزان رقابت حوزه کاری بستگی دارد برای مثال رقابت خدمات سئو در زمینه ی موبایل بسیار بیشتر از زمینه ی خدمات املاک میباشد بنابراین در زمینه ی موبایل با ید همواره برای خدمات سئو هزینه ی بیشتر و زمان بیشتری گذاشته شود.از این رو میزان هزینه کرد نیز بیشتر خواهد بود.

 

آیا تضیمینی در زمینه خدمان سئو وجود دارد؟

در خدمات سئو به هیچ عنوان نمیتوان تضمین قطعی داد به این علت که هر رمینه ی کسب و کاری رقبای خاص خود را دارد و نمیتوان به از همه رقبا درخواست کرد که فعالیتی نداشته باشند نکته دوم اینکه آپدیت های گوگل براساس زمان واضخ و مشخصی نخواهد بود و بک آپدیت میتواند نتایج رو جابجا کند.

 

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم .

سئو seo

یکی از چیزهای مهمی که به دیجیتال مارکتینگ مربوط است و اگر بخواهید در فضای اینترنت فعالیت داشته باشید، باید آن را آموزش دیده باشید، سئو است. سئو به معنای بهینه سازی سایت شما است و اگر بخواهید در گوگل دیده شوید و در سطر اول قرار گیرید، باید یا سئو را بلد باشید یا یک سئوکار استخدام کنید. سئو برای این به وجود آمده که به بهبود رویت و ارتباط سایت ها در زمان جستجوی موردی کمک کند. اگر می خواهید بدانید که سئو چیست و با انواع آن آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را دنبال کنید.

سئو چیست ؟

سئو چیست؟

بهینه سازی برای موتورهای جستجو را سئو می گویند که در واقعیت مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوا، لینک سازی خارجی و همچنین تولید محتوا انجام داده می شود تا سایت شما در جایگاه بهتر و بهینه تری در موتور جستجوگر گوگل قرار بگیرد و مخاطبان زیادی از صفحه وبسایت شما بازدید کنند. Search Engine Optimization همان مخفف کلمه SEO است که در گذشته تنها معطوف به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را داشته اما امروزه بیشتر به این معنا است که ما برای رضایت مخاطبان سایت خود ارزش زیادی قائل هستیم.
فاکتورهای زیادی روی سئوی سایت و تعیین جایگاه آن در موتور جستجوگر گوگل تاثیر دارد. تمام کلماتی که در متن یک محتوا به کار می برید تا لینک های ورودی که از سایت های دیگر بارگذاری می کنید، همچنین استاندارد بودن ساختار متن و محتوا و کدنویسی سایت همگی تاثیر زیادی روی موتورهای جستجو و بهبود سئو دارند.

سئو داخلی چیست ؟

سئو داخلی (On Page SEO) 

سئو داخلی یا درون صفحه در واقع به کنترل مستقیم کدها و یا محتویات یک وبسایت می گویند که شامل همه متن ها، تصاویر، پیوند و غیره می شود. به طور کلی باید بگوییم که هرچیزی را که در سایت خود قرار می دهید و آن ها را بارگذاری می کنید به آن سئو درون صفحه می گوییم. شما با کوچک ترین تغییرات در صفحه سایت می توانید روی سئو تاثیر بگذارید و نتایج جستجو گوگل را تغییر دهید. به همین دلیل به درستی انجام دادن سئو درون صفحه قبل از این که سئو بیرون صفحه انجام شود، اهمیت زیادی دارد.

سئو بیرون صفحه (Off Page SEO) چیست؟

همان طور که گفتیم سئو درون صفحه برای توسعه وبسایت با کنترل مستقیم بالا انجام می شود اما برخلاف آن، سئو بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهایی می شود که در خارج از صفحه انجام می گیرد. در واقع هر چیزی که می تواند در به دست آوردن رتبه بندی سایت شما کمک کننده باشد. سئو بیرون صفحه بیشتر مربوط به زمانی می شود که شما از سایت های دیگر کمک می گیرید؛ یعنی زمانی که به یک سایت دیگر لینک می دهید تا مخاطبان آن، از شما بازدید کنند. در این صورت با روش هایی که در خارج از وبسایت انجام می گیرد، به بهینه سازی موتور جستجو کمک می شو. سئو خارجی یا همان درون صفحه یک فرایند نا محدود است که به واسطه مهندسان برای به دست آوردن لینک کنندگان کنترل می شود.

سئو فنی چیست؟

سئو فنی در واقع بهینه سازی هایی است که برای خزیدن بهتر موتورهای جستجو در سایت انجام می گیرد. سئو تکنیکال یا همان فنی به تمامی جوانب فنی یک وب سایت می پردازد و مواردی همچون هاست، سرعت وب سایت، نقشه ایکس ام ال، ربات و همچنین ده ها استراتژی دیگر که می توان در این سئو پیاده سازی شود. سئو فنی این امکان را به موتورهای جستجو خواهد داد تا کیفیت وب سایت شما را در زمانی که به سایتتان قرار است هدایت شوند، ارزیابی کنند.

سئو محلی چیست؟

سئو محلی هم معمولا برای یک منطقه و یا محله خاصی انجام می شود. از آن جایی که سئو معیارهای مختلفی دارد، یکی از مهم ترین معیارهایش کلمه کلیدی است. اگر در متن محتوای خود خلاق باشید و آن را برای کلمه کلیدی بهینه کنید، مطمئن باشید بازدید کنندگان زیادی به سمت سایت شما هدایت خواهند شد. استفاده از متا تگ و همچنین تصاویر مربوط به متن می تواند تاثیر زیادی در سئو داشته باشد.

سئو کلاه سفید (White Hat) چیست؟

سئو کلاه سفید یک اصطلاح رایج بین سئوکاران است که به مجموعه روش ها، تکنیک ها و استراتژی هایی که از قوانین و راهنمایی های موتورهای جستجو تبعیت می کند، می گویند. البته این موضوع به معنای فریب دادن یا دستکاری کردن موتورهای جستجو و یا مخاطبان سایت نیست. اتفاقا سئو کلاه سفید را به عنوان سئو اخلاقی می دانند که اجرای بلند مدت دارد و از دستورالعمل ها و سیاست های صحیح برای این که رتبه بهتری در سایت به دست آورد، استفاده می کند.

سئو کلاه سیاه (Black Hat) چیست؟

سئو کلاه سیاه به مجموعه دستوراتی اشاره دارد که به منظور فریب، بازی و دستکاری های الگوریتمی موتورهای جستجو برای به دست آرودن رتبه بالاتر در گوگل انجام می گیرد. باید بدانید که سئو کلاه سیاه جز روش های غیر اخلاقی محسوب می شود و هیچ موتور جستجوگری آن را تایید نمی کند. به کارگیری این روش ممکن است پیامد های بدی همچون خارج شدن از فهرست پایگاه داده برای همیشه داشته باشد. شاید روش سئو کلاه سیاه باعث افزایش رشد ناگهانی در نتایج جستجو شود اما می تواند باعث جریمه شدن ادمین سایت و یا حذف کامل از فهرست داده ها در موتورهای جستجوگر هم شود.

انتخاب شرکت خدمات سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

در زمانی که تصمیم میگیرید در امور سئو با شرکت های خدمات سئو همکاری کنید باید بدانید ابتدای همکاری حتما نمونه کار ها و تعهدات شرکت مقابل را بررسی کنید این  عوامل منوط به میزان اعتبار شرکت و منوط و میزان موفقیت در پروژه های شرکت است البته از پروسه سئو نگران نباشید معمولا پروسه های سئو زمانبر هستند و این بدین معنی است خدمات سئو نیازمنتد صبر میباشد اما دقت کنید در پروسه سئو همیشه باید گزارش کار بخواهید از شرکت خدمات سئو

نحوه گزازش گیری از خدمات سئو چگونه است؟

در شرکت های مختلف اصول گزارش گیری متفاوت است در بعضی از خدمات سئو نحوه گزارش گیری از نمای سرچ کنسول است گاهی هم گزارش گیری از نتایج موتور جست و جوی گوگل اصول چهارچوب قرار داد های خدمات سئو در کاملا واضح و مشخص باید باشد تا خللی در روند اجرای قرار داد حاصل نشود.

د

2 Comments

 1. امیر رضایی 1402-06-02 at 13:42 - Reply

  سلام.. هزینه خدمات سئو چقدر است ؟ و شما تضمین میدید رتبه یک بشیم ؟

  • پشتیبان سایت 1402-06-02 at 14:02 - Reply

   سلام .. هزینه خدمات سئو سایت بستگی به زمینه فعالیتتون و رقیباتون داره…و باید بصورت دقیق بررسی و تحلیل بشه .. تو بحث رتبه یک شدن ، تضمینی وجود نداره ولی شدنی میباشد ..

Leave A Comment

19 − 15 =

کمک نیاز دارید?