مشاوره اینستاگرام

با توجه به روند صعودی که پیج های اینستاگرامی در ارائه فروش یا خدمات داشته اند رقابت نیز بین همه پیج ها افزایش بی سابقه ای داشته است . با خدمات مشاوره اینستاگرام و مارکتینگ اینستاگرام می توانید بصورت حرفه ای و خیلی سریع تر روند صعودی در کسب و کار خود داشته باشید .

خدماتی از قبیل مشاوره در طراحی پست و استوری ، مشاوره بازاریابی و جذب مشتری ، مشاوره های تبلیفاتی وغیره را می توانید به کمک تیم حرفه ای میلان استودیو کسب کنید .

در جلسات مشاوره اینستاگرام چه اتفاقی رخ میدهد؟

-مشاوره افزایش فروش پیج فروشگاهی

-مشاوره افزایش میزان آگاهی از برند شما

-افزایش میزان مشارکت کاربران

-ارائه ایده های تبلیغاتی

-برنامه اجرای کمپین های تبلیغاتی

مشاوره اینستاگرام تلفنی

برای مشاوره اینستاگرام تلفنی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و با تعیین وقت مشاوره با مشاورین ما بصورت تلفنی مشاوره داشته باشید . در مشاوره اینستاگرام بصورت تلفنی همانند مشاوره حضوری تمامی جزئیات و سوالات شما را پاسخ خواهیم داد و حتی وقتی بجز زمان مشاوره را صرف پیچ اینستاگرامی شما خواهیم گذاشت .

مشاوره اینستاگرام

مشاوره تلفنی اینستاگرام چگونه است؟

در جاسات مشاوره تلفنی اینستاگرام بدین صورت است که ابتدا با تماس با شماره ی 02191300463 نیاز سنجی اولیه انجام خواهد شد وبه کارشناس مربوطه ارجاع داده خواهید شد از همین رو باید به دقت به سوالات کارشناس مربوطه پاسخ دهید

در مرحله ی بعد مشاوره تلفنی اینستاگرام نسبت به انجام کمپین های لازمه و هماهنگی های مربوطه از طریق تماس با شما انجام خواهد در این مسیر یک  متخصص اینستاگرام همراه شما خواهد بود مرحله به مرحله شما را راهنمایی خواهد کرد از این رو با متخصص اینستاگرام صادق باشید و بی هیچ واهمه ای تمام اقدام انجام شده روی پیج فروشگاهی اینستاگرام خود را اعلام کنید.

 

همین حالا 15 دقیقه مشاوره رایگان اینستاگرام داشته باشید .

مشاوره رایگان اینستاگرام

چیزی به اسم مشاوره رایگان اینستاگرام داریم ؟ یا فقط شعاری بیش نیست ؟در بحث مشاوره اینستاگرام رایگان در مجموعه میلان استودیو ، تیم مشاوره ما حدود 30 دقیقه بصورت رایگان بشما مشاوره های لازمه را خواهند داد تا در آخر تصمیم گیرنده شما باشید که آیا نیاز به مشاوره حرفه ای تر و برنامه ریزی دقیق تر برای پیج اینستاگرامی خود دارید یا نه ؟! که هم بصورت تلفنی و هم حضوری می توانید با ما در ارتباط باشید .

مشاور اینستاگرام چه توانایی هایی دارد؟

مشاور اینستاگرام هم مانند همه مشاورین در زمینه های دیگر دارای یک سری توانایی هایی است که می تواند به افراد کمک کند تا پیج خود را رشد دهند. در ادامه به چند مورد از این توانایی ها اشاره خواهیم کرد:

مشاور تسلط کامل بر فضای کاربری این پلتفرم و استفاده از خود نرم افزار اینستاگرام را دارد.

با اصول تعیین یک بیوگرافی صحیح و تخصصی در اینستاگرام آشنایی دارد.

با اصول طراحی صحیح پست و استوری و اکران موفق آن ها آشنایی دارد.

از تمام قوانین امنیتی اکانت اینستاگرام برای جلوگیری از هک شدن اکانت را می داند.

در زمینه ترفندها و روش های افزایش نرخ تعامل در اینستاگرام تسلط کافی دارد.

روی کل قوانین و محدودیت های فعالیت و اکران محتوا در اینستاگرام تسلط کامل و به روزی دارد. به عنوان مثال می داند که چه محتوایی در این نرم افزار ممنوع است و یا چه تعداد هشتگ گذاری در هر پست مجاز است و کدام نوع از هشتگ ها غیر مجاز هستند و غیره.

توانایی ایده پردازی و طراحی پلان های تولید محتوا با توجه سلیقه شما و فالوور هایتان را دارد.

روی تولید محتوا و اصول هشتگ گذاری با توجه به تغییرات دائمی الگوریتم اینستاگرام تسلط کامل دارد.

زمان مناسب برای اکران هر نوعی از محتوا را به خوبی تشخیص می دهد.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ با متخصص حرفه ای اینستاگرام

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ یکی از اقدامات تخصصی در حیطه ی راهنمایی و بررسی رشد کسب و کار های اینترنتی در بستر اینستاگرام میباشد از این رو برای رشد و افزایش فروش پیج فروشگاهی اینستاگرام خود همواره باید از مشاوره و راهنمایی مشاور اینستاگرام خود استفاده کنید.

اینستاگرام مارکتینگ و الگوریتم های اینستاگرام برای پیج های فروشگاهی هر روز در حال تغییر میباشد تمام این آپدیت ها و تغییرات برای دسترسی سریع کاربر به مقصد نهایی است و همیشه باید دقت داشته باشید که این الگوریتم ها حاصل تجربه ها و بررسی های همیشگی است از این رو در مسیر اینستاگرام مارکتینگ همواره باید از متخصص اینستاگرام کمک بگیرید.

مشاوره اینستاگرام (اینستاگرام مارکتینگ)

یکی از خدماتی که تمامی کسب و کارهایی که در ابتدای راه خود در اینستاگرام هستند یا قصد ارتقای پیج اینستاگرام خود را دارند باید به آن مراجعه کنند، مشاور اینستاگرام است. افراد به کمک مشاورین اینستاگرام می توانند راه مشخص و معینی برای خود ترسیم کنند و طبق همان نقشه فعالیت خود را در این پلتفرم پیش بگیرند و بتوانند پیجی فعال و پویا داشته باشند.

مشاور اینستاگرام

مشاور اینستاگرام‌ کیست؟

اینستاگرام از محبوب ترین و قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در جهان است که در سال های اخیر به عنوان بهترین و کارآمدترین اپلیکیشن برای معرفی، تبلیغات و فروش محصول و خدمات محسوب شده است. دغدغه بسیاری از افراد این است که در اینستاگرام خود چه مطالبی را منتشر کنند که بازدید بیشتری داشته باشد؟ و یا چگونه پیج افراد دیگر را تبلیغ کنند تا بازدهی آن بالاتر باشد؟ و یا این که به چه کسانی تبلیغ پیج خود را دهند و از قبیل سوالات. در هر حرفه و تخصصی وجود یک مشاور کاربلد به افراد کمک یم کند تا سریع تر به هدف خود برسند.

مشاور اینستاگرام هم یک فرد است که در زمینه مشاوره فضای مجازی تخصص بالایی دارد و به افراد کمک می کند تا تبلیغات موثرتری داشته باشند و مشتریان و فالوور های بیشتری جذب کنند. در نتیجه افراد می توانند محصول و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به فروش برسانند. از دیگر وظایف مشاور اینستاگرام این است که می توانند پیج شما را به خوبی آنالیز کنند. همچنین کمک می کنند تا پست ها و استوری های شما بیشتر دیده شود و فالوور واقعی جذب کنید.

چرا به مشاور اینستاگرام نیاز داریم؟

قطعا در این سال ها همه شما به قدرت بزرگ اینستاگرام پی برده اید. همه افراد دوست دارند که از این فضای بسیار بزرگ و بی نظیر و پر قدرت اينستاگرام نهایت استفاده را ببرند و به درآمدهای عالی برسند. اما سوالی که پیش می آید این است که چرا همه افراد در اینستاگرام موفق نمی شوند؟ آیا آن هایی که موفق می شوند آدم فوق العاده تری هستند یا این که یک رازی در این میان وجود دارد؟

باید به شما بگوییم که این راز مشاور اینستاگرام است. همیشه همه افرادی که پیج اینستاگرام دارند، چه فروشگاهی چه شرکتی و حتی شخصی، از مهم ترین دغدغه ای آن ها این است که چطور پیج خودشان را به صفحه اکسپلور ببرند و افزایش فالوور یا افزایش فروش داشته باشند. همه ما انسان ها دوست داریم در هر کاری با یک مشاور کاربلد مشورت کنیم تا راه حل های خوبی به ما ارائه دهد. فرقی نمی کند این مشاوره چه مشاوره ای باشد، مشاوره توسعه فردی، مشاوره مالی، مشاوره پیج و غیره.

مشاور اینستاگرام شامل این موضوع می شود و مبحثی است که به قطع یقین به شما می گوییم نیاز به مشاوره تخصصی دارد. شاید بعضی از افراد با خودشان فکر کنند که چون چندین سال است که اینستاگرام دارند و از آن استفاده می کنند، پس همه چیز را در مورد آن می دانند و صرفا با زدن یک پیج و به صورت روزانه پست و استوری گذاشتن می توانند پیج خود را رشد دهند. اما باید بگوییم که این اصلا این طور نیست چرا که اینستاگرام مانند خر ابزار دیگری یک سری قوانین و الگوریتم دارد که تنها افراد کاربلد و مشاورانی که درباره آن تحقیق کرده اند، می دانند که چطور باید یک پیج را رشد داد.

همین حالا 15 دقیقه مشاوره رایگان اینستاگرام داشته باشید .

مشاور اینستاگرام برای چه کسانی مفید است؟

بعضی از افراد تصور می کنند مشاور اینستاگرام فقط برای افرادی مناسب و مفید است که می خواهند یک پیج کسب و کار آنلاین برای خود راه اندازی کنند. اما استفاده از اینستاگرام بسیار گسترده تر و پیشرفته تر از این حرف ها است و قطعا هر کسی می خواهد به نوعی حال چه هنری، ورزشی، فروشگاهی، بلاگری، روزمرگی، لایف استایل، مد و فشن و غیره در فضای اینستاگرام پیشرفت کند و خود را به همه معرفی کند تا بازدید بالایی دریافت کند. به همین دلیل همه افرادی که می خواهند در اینستاگرام حالا به هر دلیلی معروف شوند و بازدید بالا دریافت کنند، به یک مشاور اینستاگرام نیاز دارند. بنابراین قدم اول قبل از انجام هر کاری این است که با مشاور حرفه ای و کاربلد در زمینه اینستاگرام مارکتینگ مشورت کنید. مشاوران خبره به شما کمک خواهند کرد تا یک پیج موفق با فالوورهای واقعی و فعال داشته باشید. یک مشاور خوب می تواند راه کارهای شما را ساده کند و در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه ای که برای این کار را صرف کردید، با یک درآمد فوق العاده به شما برگرداند. اما قطعا برای انتخاب مشاوره پیج اینستاگرام شما نیاز دارید تا یک سری نکات اصلی را در نظر بگیرید که در ادامه این مطلب این نکات را به شما ارائه خواهیم داد.

نکات مهم در انتخاب مشاور اینستاگرام

اگر می خواهید برای انتخاب مشاور اینستاگرام درست و اصولی عمل کنید، باید نکاتی را در نظر بگیرید. این نکات و فاکتورها به شما کمک می کند تا در انتخاب خود هیچ گاه اشتباه نکنید و یک مشاور خبره، ماهر و عالی برای کمک به بهبود وضعیت پیج اینستاگرام خود پیدا کنید. بنابراین فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید.

مهارت در انجام مشاوره اینستاگرام

متاسفانه امروزه افراد بسیار زیادی هستند که ادعا می کنند که می توانند به کاربران خدمات مشاوره اینستاگرام ارائه دهند این در حالی است که هیچ مهارتی در این زمینه ندارند. اما شما می توانید افراد ماهر و خبر در مشاوره دهی را از طریق فعالیت های موفق، لیست مشتریان، لیست خدمات و غیره شناسایی کنید.

تجربه در زمینه کاری مشاوره به پیج های اینستاگرامی

در بعضی مواقع فرد مشاوره مهارت کافی برای مشاوره پیج اینستاگرام دارد اما خبری از تجربه و سابقه کاری مرتبط نیست. اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن پیج خود را به موفقیت برسانید، سعی کنید از شرکت ها با افرادی کمک بگیرید که تجربه کاری مرتبط در این زمینه دارند و سابقه کاری آن ها طولانی است. به هیچ عنوان پیج خود را به دست افراد تازه کاری که فقط ادعا دارند نسپارید.

نمونه کارهای موفق با مشاوره

قبل از این که بخواهید مشاوره دریافت کنید و هزینه ای هم بابت سپردن پیج خود به این افراد بپردازید، حتما از آن ها نمونه کار بخواهید. شما به کمک نمونه کارهایی که از قبل مشاوره دریافت کرده اند و به نتیجه گرفته اند، می توانید بهتر با نحوه عملکرد و میزان موفقیت آن ها در مشاوره ای که قرار است برای شما انجام دهند آشنا شوید.

استفاده از افراد متخصص در زمینه اینستاگرام مارکتینگ

اگر قرار است یک فرد فریلنسر در زمینه اینستاگرام راهنمای شما باشد و به شما مشاوره دهد، حتما اطمینان پیدا کنید که متخصص است. در صورتی هم که قرار است با یک شرکت قرارداد ببندید، مطمئن باشید که حتما این افراد تخصص کافی دارند و کارمندهای آن ها هم در زمینه اینستاگرام مارکتینگ تجربه طولانی و کافی دارد.

تفکیک خدمات مشاوره اینستاگرام

اینستاگرام مارکتینگ شاخه های بسیار زیادی دارد. به همین دلیل کسانی که در زمینه مشاوره پیج اینستاگرام فعالیت دارند، یا باید در تمام این شاخه ها متخصص و حرفه ای باشند و با از افرادی که تخصص دارند، کمک گرفته شود. به عنوان بخش هایی مانند محتوا، گرافیک، بازاریابی، حذف فالوور، افزایش کامنت و غیره همگی به صورت حرفه ای و تخصصی و به صورت جداگانه انجام می شود. یک مشاور اینستاگرام واقعی باید در حین مشاوره این موارد را به شما گوشزد کند و تمام آن ها را توضیح دهد.

در چه مرحله ای نیاز به مشاور اینستاگرام است؟

مهم نیست در کدام مرحله از کسب و کار خود باشید. چه در ابتدای کار چه در وسط و چه در انتهای کار شما می توانید برای بهتر شدن اوضاع کاری خود از مشاوران ایسنتاگرام کمک بگیرید. مشاوران به شما کمک می کنند بهترین خود در هر کسب و کاری در زمینه ارائه محصولات و خدمات به مشتریان و فالوورهای خود باشید.

 

تفاوت مشاور و ادمین پیج

همان طور که گفتیم مشاور اینستاگرام به شما در زمینه های تخصصی این برنامه مشاوره می دهد و کمک می کند تا پیج شما با اصول و قوانین رشد کند. اما ادمین اینستاگرام به این معنا است که فردی مدیریت پیج شما را بر عهده می گیرد. برخی مواقع افرادی که پیج هایی با فالوورهای بالا دارند، به دلیل مشغله های فراوان زمان کافی برای پاسخگویی به مخاطبین خود را ندارند. در این مواقع استخدام ادمین اینستاگرام می تواند یک راهکار بسیار خوب باشد. در این صورت شما شخص مورد اعتماد و حرفه ای را در نظر بگیرید و از اون می خواهید پیج شما را مدیریت کند. استخدام ادمین حرفه ای یک امر ضروری برای افزایش فروش محصولات و خدمات می باشد. چرا که باعث افزایش فالوور و بهبود عملکرد صفحه اینستاگرام می شود.

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام

مشاوره تبلیغات در اینستاگرام

مشاوره تبلیغات یا مارکتینگ در اینستاگرام سبب می شود تا به راحتی در راستای اهداف بیزینسی خود قدم بردارید. در سال های اخیر مالکان انواع کسب و کار ها از ضرورت حضور اینستاگرام آگاه شدند اما متاسفانه فقط به فکر این هستند که به صورت روزانه تولید محتوا کنند و خیلی برای استراتژی تولید محتوا در پیج خود ارزشی قائل نیستند. تولید و استراتژی محتوا در واقع دو کفه ترازو هستند که در کنار هم می توانند موثر واقع شوند.

قطعا مرحله قبل از شروع تولید و انتشار محتوا، برنامه ریزی و استراتژی پیج اینستاگرام است. بنابراین لازم است که در ابتدا موارد پیش نیاز را فراهم کنید و بعد به سراغ باقی کارها بروید. مطمئن باشید که یک مشاور تبلیغاتی که در صنعت اینستاگرام فعالیت داشته باشد، بخشی از موفقیت صفحه اینستاگرام شما را تضمین خواهد کرد.

مشاوره بازاریابی در اینستاگرام

هر کسب و کاری با هدف اصلی خود که همان جذب مشتری است، تاسیس می شود که کسب و کار اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نیست. بازاریابی، رونق و پیشرفت کسب و کارهای کوچک و بزرگ،درآمد زایی از اینستاگرام و غیره همگی اصول تخصصی مربوط به خود را دارند. احتمالا شما هم تا به حال متوجه شدید که فقط داشتن تعداد فالوور بالا نمی تواند به معنای افزایش فروش شما باشد. بازاریابی در اینستاگرام و جذب مشتری از جمله حساس ترین نکات مربوط به اداره یک پیج کاری در اینستاگرام است و می تواند موفقیت شما را تضمین کند. در بسیاری از مواقع پیش آمده که یک پیج محتوای مناسبی داشته و توانسته فالوورهای زیادی را به خود جذب کند اما میزان فروش و یا به صورت کلی درآمد زایی آن بسیار کمتر از حد انتظار باشد. اما برعکس ممکن است پیج هایی باشند که فالوورهای کمی داشته باشند اما بازاریابی هوشمندانه و موفق آن ها باعث میزان فروش و درآمد بالا شده باشد. یکی از تخصص های مشاوران اینستاگرامی شناسایی راه های جذب مشتری و بازاریابی، جذب مخاطب هدف فعال و درگیر کردن با محتوای یک اکانت است. بنابراین دانستن روش های جذب مشتری و نحوه بازاریابی می تواند کمک شایانی به پیشرفت کسب و کارها کند. خصوصا نکات کوچکی که ممکن است از نگاه شما دور بماند.

مشاوره لایو اینستاگرام

لایو اینتساگرام هم یکی ابزار بسیار عالی برای تبلیغات و معرفی یک محصول جدید است. اما باید روش های اجرای یک لایو هدفمند را به خوبی بلد باشید. با دانستن تکنیک های برگزاری لایو هدفمند در اینتساگرام، می توانید شانس فروش محصولات یا خدمات خود را به میزان زیادی بالا ببرید  و به مقدار قابل توجهی افزایش دهید.

مشاوره امنیت اینستاگرام

مشاوره امنیت اینستاگرام هم یکی از انواع مشاوره ها در این حوزه است. سابقه های تلخی از کسب و کارهای مختلف در این فضا نشان داده که لازم است حتما برای حفاظت از پیج زمان صرف کنیم. این موضوع از آن جهت مهم است که می تواند:

–        از هک شدن پیج توسط رقبا یا افراد مزاحم جلوگیری کند.

–        از قدرت پیج در طول زمان حفاظت می کند.

–        از اعتبار برند مراقبت می کند.

افرادی که معمولا مسئولیت بخش امنیت را برعهده می گیرند، معمولا افراد ماهر و کاربلد هستند؛ چرا که این موضوع کمی تخصصی تر از موضوعات دیگر است و هر کسی که از راه برسد نمی تواند ادعای تخصص در این زمینه را داشته باشد. بخش امنیت را به هیچ عنوان فراموش نکنید و اجازه ندهید که آینده پیج شما با یک اشتباه کوچک نابود شود. چرا که پیج های بسیار زیادی بوده اند که هزینه های زیادی بابت تولید محتوا اختصاص داده اند اما پس از مدتی تمام تلاششان نابود شد.

مشاوره طراحی در اینستاگرام

اولین چیزی که در چشم مخاطبین و فالوورهای شما می آید و برای آن ها جلب توجه می کند، ظاهر پیج شما است. اگر قصد دارید پیج زیبایی برای خود طراحی کنید، لازم است تا تکنیک های آن را به خوبی بدانید. در این زمینه هم مشاورانی وجود دارند که می توانند نواقص احتمالی پیج شما را پیدا کنند و در جهت رفع این نواقص و داشتن ظاهری بهتر به شما کمک کنند.

مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام

مشاوره تولید محتوا در اینستاگرام

برای موفقیت در اپلیکیشن اینستاگرام باید به فرایندهای تولید محتوا هم توجه ویژه ای داشت. تولید محتوا تنها داشتن یک دوربین برای تصویربرداری نیست بلکه باید بتوان استراتژی کسب و کار را در قالب یک سناریوی موفق در آن پیاده سازی کرد. برای تولید محتوا در کنار یک تیم حرفه ای شما نیاز به خدمات مشاوره ای دارید. یکی از مهارت های بسیار مهم یک مشاور این است که شما را با انواع تکنیک های تولید محتوا آشنا کند و در تقویم محتوایی خود تنوع کاملی از تکنیک ها را بلد باشد و بتواند به شما کمک کند تا یک محتوای قوی تولید کنید.

شما باید با توجه به ذائقه و سلیقه مخاطبان خود یک محتوای خاص و منحصر به فرد تولید کنید. یک محتوای قوی و جذاب، می تواند کلید موفقیت پیج اینستاگرامی شما باشد. اما مسئله ای که در این قسمت اهمیت دارد این است که موضوعات برای تولید محتوا نامحدود خواهد بود. در ضمن شما اگر بخواهید محتوای مناسب هم تولید کنید باید حتما زمان انتشار آن را هم در نظر بگیرید . گاهی انتشار پست در زمان نامناسب می تواند سوژه و ایده شما را بسوزاند و حیف کند. تولید محتوا اصول بیشمار بسیار زیادی دارد که یک مشاور اینستاگرامی می تواند با اجرای آن ها کیفیت اکانت شما را فوق العاده بالا ببرد.

مشاور افزایش فالوور در اینستاگرام

افزایش فالوور در اینستاگرام هم به خودی خود افزایش نمی یابد و لازم آن دانستن یک سری نکات است و باید تکنیک هایی را پیش گرفت که که بتوان در مدت زمان کوتاهی فالوورهای زیادی را جذب کرد. در  این زمینه هم مشاوران به شما کمک خواهند کرد تا به صورت اصولی فالوورهای واقعی برای پیج خود جذب کنید.

مشاوره کسب و کار در  اینستاگرام

از دیگر استراتژی هایی که در اینستاگرام باید به آن توجه داشت، کسب و کار است. اگر کسب و کاری را در شروع فعالیت خود است، بهتر است حتما از مشاوره های استراتژی بهره ببرد. البته استراتژی هیچ گاه خاتمه پیدا نخواهد کرد و در مراحل بعدی هم باید برای رشد بازاریابی اینتاگرامی به استراتژی و بهبود آن توجه زیادی داشت.

مشاوره فروش در اینستاگرام

مهم ترین هدف از اینستاگرام مارکتینگ، فروش است. حتی برندینگ هم نیز با هدف افزایش فروش صورت می گیرد. به همین دلیل در مشاوره اینستاگراک مارکتینگ باید به سراغ متخصصانی بروید که در حوزه فروش فعالیت دارند و  از آن ها کمک بخواهید.

 

6 Comments

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام
  برای مشاوره اینستاگرام چطور میتونم اقدام کنم؟
  پیج ما فیک زیاد داره هرچی کار میکنیم مشتری جذب نمیشه و سفارش نداریم چند جا مشاوره اینستاگرام تلفنی اقدام کردیم گفتن پیج فروشگاهیمون باید بسته بشه ولی خیلی هزینه کردیم تا الان
  خواهش میکنم مارو راهنمایی کنید

  • سلام .. برای مشاوره اینستاگرام هم می توانید بصورت تلفنی هم حضوری با ما در ارتباط باشید …نگران این موضوع نباشید تا جایی که در توان ما باشه کمکتون می کنیم تا بهترین نتیجه را بگیرید .
   نیازی به بستن پیجتون نیست ولی یمدت زمان میبره تا دوباره بهم رشد خوبی برسید .این رشد نیاز به اجرای قدم به قدم یکسری نکات و فعالیت های مداوم در اینستاگرام می باشد که به کمک ما همه موارد را انجام خواهیم داد

 • سلام وقت بخیر

  برای اینستاگرام مارکتینگ به چه شکل میتونیم باهاتون ارتباط بگیریم؟

  • سلام وقت شما هم بخیر .. برای مشاوره اینستاگرام مارکتینگ در ابتدا می تونید به صورت رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بهتون راهنمایی لازمه را بدهند و در ادامه بصورت حرفه ای تر فعالیت خود را با تیم میلان استودیو شروع کنید .

 • سلام وقت بخیر نیاز به متخصص و ادمین اینستاگرام داریم شما میتونید این کار رو برای ما انجام بدید؟

  • سلام وقت شما هم بخیر ..بله تو مجموعه میلان استودیو ادمین هم داریم . برای اطلاعات بیشتر باید بصورت تلفنی تماس بگیرید صحبت کنیم تا بیشتر بتونیم راهنماییتون کنیم . پشتیبان های ما 24 ساعته پاسخگو هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://milanstudio.net/?p=8540
کمک نیاز دارید?